12 příběhů o neobvykle silných a vynalézavých lidech.

0

Život je plný nepředvídatelných situací, které testují naše schopnosti a odvahu.
Někteří lidé mají zvláštní dar, aby se mohli s takovými situacemi vypořádat.
Podívejte se na těchto 12 úžasných příběhů od lidí, kteří úspěšně překonali nástrahy života a kteří vás budou inspirovat k tomu, abyste věřili v sami sebe.

“Pracovala jsem jako návrhářka a měla jsem peníze jen na jídlo a nájem.
Když mi někdo ukradl peněženku, začala jsem plakat a v tu chvíli jsem uviděla na zemi nějakou jinou peněženku,
otevřela jsem ji a bylo v ní hodně peněz v první chvíli jsem si myslela, že mám štěstí, ale pak jsem si uvědomila, že někdo jiný je ve stejné situaci jako já, v peněžence byla vizitka, a tak jsem nález nahlásila na číslo,které bylo na ní, po dlouhé konverzaci a osobní schůzce mi pán řekl, že jeho šéf potřebuje návrháře.
Při prvním pracovním dni jsem byla předem vyplacena, částka byla 3krát vyšší než můj předchozí plat, kdo by po tomhle nevěřil na osud?”

“Moje máma mi vyprávěla zajímavý příběh o tom, jak úspěšně absolvovala ústní zkoušku, vzala si kartu od profesora a uvědomila si, že zná pouze jednu ze dvou otázek, a požádala profesora, aby mohla začít tou druhou otázkou.
Profesor byl překvapen, ale dovolil jí to.
Když odpověděla na otázku, byl vystřídán stávající profesor jiným a ten se na první otázku vůbec nezeptal, v domění , že byla již zodpovězena.
Zkoušku máma složila. “

“Nechci, aby si lidé mysleli, že jsem nudný, takže vždycky hledám způsob, jak si zpestřit svůj život – obrovská zeď na lezení …
Samozřejmě, lezeme s provazem?
Ale ve skutečnosti jsem se těmto adrenalinových dobrodružství opravdu bál.
Když něco takového dělám, vypadá to, že se mi to líbí, ale já mám strach a snažím se jen přežít. “

“Já a moje manželka jsme skuteční polygloti, já umím 9 jazyků a ona 7.
Navštěvujeme různé země a mluvíme s místními lidmi v jejich jazyce, mnozí jsou s tímto gestem spokojeni a někteří dokonce nepoznají,
že jsme cizinci.
Nejlepší je, že můžu mluvit se svou ženou v jazyce, kterému ostatní nerozumí. Naše oblíbená kombinace je rusko-japonsko-holandská. “

“Když jsem byl ve třetím ročníku, šla jsem s kamarády do kina, před filmem jsme šli na procházce k řece, měla jsem velmi hezké boty, do vody jsme házeli malé oblázky, ale začali jsme házet i ty velké.
Když jsem, ale nohou narazila na kámen moje bota odlétla přímo do vody, nedokázala jsem jí dostat na břeh a začala jsem plakat.
Pak přiběhl jeden člověk, který si všiml, co se stalo a šel do vody v drahých kalhotech, botu vylovil a dal mi ji. Cítila jsem se jako Popelka. “

“Jsem 30ti letá úspěšná žena, pracovala jsem jako manažerka ve velké společnosti, cestovala jsem …
Jednou jsem si zlomila nohu a čas se pro mě zastavil, nemusela jsem nikam cestovat, měla jsem čas sama pro sebe.
Začala jsem číst knihy, sledovat filmy a příležitostně jsem i pracovala.
Když jsem se uzdravila, uvědomila jsem si, že nechci žít ve shonu, vzdala jsem se tady mé práce a začala pracovat na částečný úvazek.
Nyní mám čas na odpočinek od každodenní rutiny , stala jsem se silnější, sleduji východ slunce, jsem klidná a svobodná “

“Stále se mě ptají, proč jsem v poslední době tak šťastná a aktivní, skočila jsem padákem, snažila jsem se o paragliding, udělala jsem si tetování a utrácela jsem své úspory na výletě do Indie.
Ale nikdo neví že jsem před měsícem vyhrála boj nad rakovinou. Dnes jsem nejšťastnější, protože jsem naživu. “

“Setkala jsem se s chlapcem,když jsem čekala na vyzvednutí cestovního pasu, čekali jsme téměř 6 hodin, pak jsme šli na procházku, sledovali jsme západ slunce a mluvili jsme celou noc a požádala jsem ho o číslo, ale jeho telefon byl vybitý a já jsem neměla žádnou tužku, on se pak rozhlédl, vzal větev, malý kousek uhlí a zapsal si na větev mé číslo. Když přišel domů, byla jeho matka překvapena když viděla větev, ale jeho odpověďí na všechny otázky bylo jen: “Nikdo se jí nesmí dotknout !”

“Herci si obvykle pamatují své dialogy. . .
Nevzpomínám si, která hra to byla, ale na scénu si pamatuji velmi dobře – posel běžel na jeviště a předával královský dopis oznamující:” Vaše Veličenstvo , dopis Vám! “Král otevřel dopis, ale nic tam nebylo, jednalo se totiž o vtip od kolegy, ale herec se nevzdával, dal dopis zpět poslovy a řekl:” Přečti mi to! ” Ale posel byl také vynalézavý, a řekl: “Neumím,číst, vaše Veličenstvo.” “

“Jsem servírka a myslím, že jsem viděla skoro všechno, opilce, blázny, lidi, kteří nechtějí zaplatit, ale i lidi, kteří naopak nechají velké spropitné, ,ale jakmile přišel muž, který si objednal kávu a pro jeho malou panenku, kterou nosil sebou zmrzlinový pohár.
Teprve tehdy bych mohla říct, že jsem viděla opravdu všechno. “

“Můj byt je ve druhém patře a narozeniny mám v létě.
Jednou, když jsem spala, mě probudil velmi hlasitý hluk.” Otevřela jsem oči a uviděla jsem několik květin před mým oknem a pak někdo začal klepat na všechna okna od pokoje.
Ale byli to moji přátelé, kteří mají rádi horolezectví a rozhodli se poblahopřát mi tímto neobvyklým způsobem k narozeninám.
Nikdy nezapomenu na tento okamžik. “

“Seděl jsem v autobuse a jel jsem domů, uvízli jsme v dopravní zácpě, řidič si všiml, že jeden ze zámků na náklaďáku byl otevřený.
Otevřený zámek může způsobit opravdu nebezpečnou situaci, byla tma a řidič kamionu o tom nevěděl.
Řidič autobusu vystoupil a šel v koloně upozornit řidiče náklaďáku, společně pak náklad uzamčeli.
Nikdy nevíte co se mohlo stát kdyby jel kamion plnou rychlostí a nestál v dopravní zácpě . . . “

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.