2017 Porsche Panamera Turbo na brusných zlatých kolech HRE je tak čerstvá, tak čistá

0

Jak definujete Porshe puristu? Zatímco je zřejmé více než jedna odpověď na takovou otázku, můžeme mluvit o autě nebo gal, kteří ani nemůžou vidět stroj Zuffenahusen, který je dodáván s kolami náhradních dílů. Jako takový by se puristé měli v tomto bodě lépe podívat, protože jsme zde, abychom vám ukázali Panameru 2017, která byla obdařena vlastními botami.
Mluvíme o Panamera Turbo, což znamená, že kola HRE, které se v tomto příběhu dostávají v centru pozornosti, se musí vyrovnat s 550 poníky tohoto bohatého stroje.

Přesněji řečeno, mluvíme o válcích řady HRE Forged Monoblock P101, které mají velikost 21 palců. Kolečka mají kartáčovaný zlatý povrch, který má čistý kabát. Pokud jde o gumu, která je součástí tohoto přizpůsobovacího kaskáda, jsou kola v pneumatikách Pirelli P-Zero PZ4.

Kola jsou dodávány s vícenásobným paprskem, zatímco štíhlý paprsek nám umožňuje získat vynikající výhled na žluté třmeny, které signalizují přítomnost hardwaru PCCB (Porsche Carbon Ceramic Brakes) – doprovodíme náš objektiv GMG Racing Pro obrázky vozidla.

Přemýšlejte o tom, konec kol jsme zde připomínali válce, které Zuffenhausen používá pro Weissachovu sadu 2018 911 GT2 RS.

A když mluvíme o Panny modding, připomínáme vám, že modely první generace začaly sloužit jako výchozí bod pro seriózní ladění.

Nejexkluzivnější příklad, který jsme vám ukázali, že jste minulý rok předvedli Monaku své monstrózní křídlo. A ano, můžeme na to odkazovat jako na čtyřdveřový ekvivalent Rauh-Welt Begriff Neunelfer.

A vzhledem k tomu, že finanční stránka takových Porsche začala být méně zátěžou, měli byste očekávat, že uvidíte stále více příkladů tohoto druhu.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.