2018 Audi Q8 jde všechno na Nurburgring

0

Q2, Q3, Q5, Q7. Všimněte si něco špatného u modelu sportovního vozu u Audi? Neexistují Q4 a Q8. Dosud. První z těch dvou, které se stane oficiálním, je Q8, které se pokusí přinést něco nového do sportovních aktivit, které BMW začalo před deseti lety s X6.

2018-audi-q8-goes-all-out-on-the-nurburgring_2
Očekává se, že bude předložen do konce roku, výroba Q8 bude řešena závodem skupiny Volkswagen v Bratislavě. Továrna také vyrábí modely Touareg, Q7 a Bentayga, které mají společné s nadcházejícím Audi Q8: platformou MLBevo.

Při této příležitosti při spuštění horkých kol na Nurburgringu bude Q8 fungovat jako vlajková loď automobilky vedle nového A8. Vezmeme-li v úvahu, že plný luxusní sedan bude oficiálně odhalen 11. července na akci v Barceloně, hodinky tikrují i pro nejrychlejší Q8.

2018-audi-q8-goes-all-out-on-the-nurburgring_1

Navzdory své velkorysé velikosti a předstihu, předvýroba Q8, která je součástí sousedního špionážního videa, není vyřazena z tvrdého zatáčení. Vzhledem k tomu, že derivát SQ8 je také v nabídce, je v zájmu automobilky v Německu, aby se luxusní úžitkové vozidlo zachovalo co nejúčinněji.

Špionážní fotografie interiéru odhalují několik částí sdílených s Q7, s přidáním panelu citlivého na dotyk pro nastavení ovládání klimatizace. Očekává se, že model Q8 přijme druhou generaci virtuální kokpitu Audi, technologii, která by měla být představena příští měsíc modelem A8.

2018-audi-q8-goes-all-out-on-the-nurburgring_4

Jedná se pouze o automatickou převodovku, model Q8 bude nabízen s výběrem šesti- a osmválcových motorů. Možnosti pohonné jednotky budou pravděpodobně začínat třílitrovým TDI a vrcholem s 4,0-litrovým TDI varianty SQ8.

2018-audi-q8-goes-all-out-on-the-nurburgring_30

Na mírné tangenci je kompaktní velikost Q4 naplánována k výrobě v roce 2019. Q4 a Q8 budou spouštět e-tron plug-in hybridní deriváty.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.