7 oleje, které vám bude hezčí než 7 dní  

0

V létě jsme všichni chceme vypadat nejlépe umíte, protože pak většinu času jsou téměř holé, takže působivý byl z našich zubů, vlasů, nehtů …

Zkuste péči budou obsahovat tyto oleje po dobu 1 týdne si všimnete drastické rozdíl.

Sezamový olej pro bělejší zuby

Opláchněte zuby a dásně jednou denně se sezamovým olejem, poté opláchněte vodou.

Olej ibišek pro silnější vlasy

V běžným šamponem 100ml místa 3-4 kapky ibišku. Umýt normálně, s šamponem bude nechat stát po dobu 2-3 minut a poté opláchněte teplou vodou.

Ricinový olej obočí tlustší a tlustší řasy

S dobrým mycím kartáčem ze starých předělá aplikovat olejové řas a obočí před spaním. Za celý týden si všimnete první výsledky.

Lněný olej Detox

Ráno drink 1 lžíce ze lnu, pak šálek studené vody. Po půl hodině pojaduvajte. 30-40 minut před spaním opakovat rituál.

Tea tree oil akné

Mix 2 lžíce ovesné vločky s 2 lžícemi jogurtu a kosmetické hlíny. Přidejte 2 kapky oleje Tea Tree. Masku aplikujte na čistou tvář, nechte působit 15-20 minut a opláchněte studenou vodou.

Olivový olej měkké nohy

Zahřejte trochu olivového oleje a můžete přidat pár kapek citronu. Čisté nohy, uplatňovat a masírujte několik minut. Nosíte ponožky a tak spí.

Olej mandlové pěstěné nehty

Ohřívat 250ml vody a přidejte 1 lžíci mandlového oleje. Máčet ruce a nehty v mixu. Podrželi, 10 minut, poté opláchněte a navlhčit zvlhčovač. Tento proces se může opakovat každý den.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.