9 věci, které každý šťastný pár by mělo být provedeno každý rok

0

Čím déle vztah, tím těžší budete muset pracovat na štěstí se stává větší.

Takže místo toho, putují a musí být neustále v klamu, že by měli dělat stejné věci, které jste dosud neučinily, aby zůstali šťastní, se snaží sledovat tento seznam.

9 jednoduché věci, všechny uspokojit páry je třeba udělat alespoň jednou za rok:

1. Společný postoj finance

To nemusí nutně znamenat otevření společný účet. stačí jednoduše společně plánovat finance, jste našli jednodušší způsob, jak se vypořádat s velkými oslavami, které budou následovat, jako jsou svatby či cestování v příštím roce.

2. Velký, hlučný spor

Co se hádáte, neznamená, že máte nějaký problém, ale že jste otevřeně diskutovat o tématech, která nesouhlasí. Jednou za rok je zdravá třeba nadával a určit, že se vám nelíbí. Cílem je ukázat, že je možné po celou dobu, aby se dohodly, ale to není důvod k zastavení.

3. Sex v podivných nových míst

Kuchyň, zahrada, hora, pláž – co přijde na mysl, je v pořádku, pokud jste v bezpečí.

9-raboti-koi-sekoj-srekjen-par-treba-da-gi-napravi-ednas-godisno-3

4. Jít ven s novým párem

Dát jim příležitost pro páry, kteří splnili, ale nikdy organizovaných společenský život. Dát jim šanci a najít nové přátele, nebo alespoň přátelské známosti.

5. Sledujte svůj oblíbený seriál

Proč ne najít řadu, kterou oba líbí a sledovat epizodu, kdy oba budou mít čas?

6. Připomeňte navzájem vyšetření

Chodit k lékaři, je povinností každého člověka, který chce zůstat zdravý, a vy jako osoba staráte o svého partnera, je třeba obnovit. Postarat se o sebe, ale pro něj / ní.

7. Čisté skříně

To platí i pro ty, kteří žijí pohromadě. Proč držet košile a džíny, které nebyly na celý rok? Souhlasíte s tím, jak na to, co budete potřebovat, co si vzít a co darovat.

8. než cestování někde překvapení

Uspořádat krátký výlet, ale tajně. Jistě víte, že plán svého partnera a nemůžete si dovolit překvapení se změnou plánu v 5 až 12 let.

9-raboti-koi-sekoj-srekjen-par-treba-da-gi-napravi-ednas-godisno-1

9. Láska setkání bezdůvodně

A aby nedošlo k práci na výročí, narozeniny nebo dovolenou. Jednoduše ukončit večeři, tanec, divadlo, kino, bez udání důvodu.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.