Butternut Squash Baked Pasta

0

SLOŽKY
½ šálku lískových ořechů nebo vlašských ořechů
4 polévkové lžíce extra panenského olivového oleje, rozdělený, plus více pro drizzling
1 velká cibule, jemně nakrájená
3 stroužky česneku, tenké plátky
½ čajové lžičky rozdrcených vloček červeného pepře
1 malý butcherut squash, poloviční, naočkovaný, nakrájený na ½ palce (asi 6 šálků)
4 šálky s nízkou sodíkovou kuřecím materiálem nebo vývarem
1 libra paccheri nebo rigatoni
Kóšer sůl
2 oz Parmazán, jemně nastrouhaný (asi 1½ šálku), rozdělen, a více na porce
1 šálek listů bazalky, roztrhaný
Čerstvě mletý černý pepř


PŘÍPRAVA RECEPTU
Předehřejte troubu na 350 °. Pečené lískové oříšky na okrajích pečicí fólie, hodí do poloviny až do zlatohnědého, 6-8 minut. Nechte vychladnout, jemně nakrájejte a přeneste na střední misku. Mícháme 2 lžíce. olej; dát stranou.
Zůstáváte 2 lžíce. olej ve středním hrnečku ve středně vysokém stavu. Vařte cibuli, občas mícháme, až do zlatohnědého a změkčeného, ​​8-10 minut. Přidejte česnek a červenou papriku a vaříme, mícháme, dokud se vůně a česnek nezmění, asi 1 minutu. Přidejte squash a házet kombinovat. Přidejte zásobu a přiveďte k varu. Snižte teplo na středně nízký a jemně hořte, dokud nebude nálevka jemná, 12-15 minut. Nechte mírně vychladnout.
Mezitím vaříme těstoviny ve velkém hrnečku s vařenou slanou vodou, občas mícháme, až do velmi al dente, asi o 3 minuty méně než balení. Vypusťte a opláchněte studenou vodou.
Přeneste směs squash do mixéru. Přidejte 1 šálek parmezánu a pyré do hladkosti; sezóna se solí.
Nalijte ½ šálku squashového pyré do talíře o rozměrech 13×9 a rozetřete na hrany, rozetřete těstovinovou omáčkou a nalijte zbývající omáčku. Pokračujte v pečení, dokud není špička na místech ztmavena a omáčka omáčka, 10-15 minut.
Přidat bazalku do mísy s rezervovanými lískovými oříšky, sezoní se solí a házet kombinovat. Lžíce směsi lískových ořechů nad těstovinami. Nahoře s více parmazánem a černým pepřem.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.