Co se může stát, když se polykat vodu z bazénu?  

0

Blíží se léto, teploty stoupnou, a spolu s nimi, že je nutné pro chlazení bazén, jezero nebo moře. Veřejné bazény jsou k dispozici, ale je nejspolehlivější, kdy zdravotní problém?

Podle statistik Centra pro kontrolu a prevenci nemocí ve Spojených státech, která je vnímána zvýšil počet lidí, kteří dostávali průjem v důsledku znečištěné vody z bazénů.

Pokud jde o 2014, poznamenat, že počet případů Kryptosporidióza (druh onemocnění gastrointestinálního traktu) a trojnásobný v roce 2016. Cryptosporidiosis je střevní infekce zahájena parazit, který může způsobit těžký průjem trvající až tři týdny.

shto-mozhe-da-vi-se-sluchi-ako-goltnete-voda-od-bazen-2_copy_copy
Cryptosporidiosis je dosaženo v důsledku působení znečištěné vody v bazénech a aquaparcích, pít kontaminovanou vodu, jakož i prostřednictvím kontaktu s infikovanými lidmi nebo zvířaty.

Kromě průjem, symptomy kryptosporidióz mohou zahrnovat křeče v břiše, dehydratace, nevolnost a zvracení.

shto-mozhe-da-vi-se-sluchi-ako-goltnete-voda-od-bazen-3_copy_copy
Lékaři radí rodičům, aby své děti posílali do oblastí ke koupání, pokud mají podrážděný žaludek nebo průjem. Kromě toho, je-li někdo zpět Kryptosporidióza by neměla jít do bazénu, dva týdny po vymizení příznaků.

Dokonce doušek kontaminované vody může způsobit kryptosporidiózy.

shto-mozhe-da-vi-se-sluchi-ako-goltnete-voda-od-bazen-4_copy
Jak pomoci sami?

Problémy s průjmem, hlavním přínosem bude vhodným řešením pro rehydrataci. V případě těžké dehydratace a závratě, můžete získat hotový roztok z lékárny, nebo to udělat sám.

Woman lying on sofa looking sick in the living room; Shutterstock ID 119446654; PO: today.com

Složení:

1 čajová lžička soli;
1 čajová lžička jedlé sody;
6 lžiček cukru;
2 litry čaje z heřmánku a meduňky (které budou dále pomoci s křeče a bolesti).
Vezměte řešení po celý den, kousek po kousku, v doušcích.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.