Co vypadají herci “Brilliantine” ao 40 let později? (fotografie)

0

Legendární muzikál je balzám pro všechny smysly, a to i dnes, 40 let po jeho nahrávání, a herci, kteří byli jeho součástí, zůstali pro tyto role nezapomenutelnými.

Je to už 4 desetiletí od doby, kdy John Travolta a Olivia Newton-John ukázali neuvěřitelnou chemii filmového plátna v legendárním filmu “Grease”.

Hudba z roku 1978, která je známá po celém světě, tento rok připomíná 40. výročí. Někteří herci ve filmu dosáhli ještě většího úspěchu, zatímco jiní “Brilliantine” zůstali jejich největším úspěchem.

Herci z filmu Brilliantine někdy i nyní:

John Travolta
Ke konci sedmdesátých let se změnil život Travolty s legendárními vystoupeními ve filmech, jako je “Saturday Night Fever” a “Grease”. Od té doby se ve filmovém průmyslu stal silným charakterem a má za sebou řadu skvělých rolí.

Je jí 64 let, je ženatý s herečkou Kelly Prestonovou z roku 1991 a má tři děti spolu, z nichž bohužel zemřela v roce 2009 ve věku 16 let.

Olivia Newton-John
Australská krása, která je zpravidla známá jako zpěvačka, již získala 3 ceny Grammy. Její hudební kariéra dosáhla nových výšek po “brilantině”. Tam byly další role filmu, ale žádný tak úspěšný jako Sandy je “Brilliantine”.

Olivia je nyní 69, má 32letou dceru od svého prvního manželství, nyní je v druhém manželství. Za ta léta bojoval s rakovinou.

Stockard Chenning
Chenning byl nejstarším členem skupiny studentů Brilliantine. Po legendárním filmu získala vynikající filmovou kariéru a za jednu roli obdržela v roce 2002 i cenu Emmy.

Stockard dnes má 76 let, 4 manželství za sebou a nyní je 20 let v šťastném vztahu.

Didi Con
Úloha v “Brilliantine” byla nejúspěšnější. V průběhu let existovaly malé podpůrné role.

Didi se oženil od roku 1982 a je matkou syna, který byl ve věku dvou let diagnostikován autismem.

Jeff Conway
Po “Brilantine” získal velkou slávu a získal vynikající filmové role, ale kvůli zneužívání drog dokončil rehabilitaci.

Bohužel zemřel v roce 2011 ve věku 60 let kvůli pneumonii a drogovým problémům.

Berry Prl
Během let se objevil v sérii seriálů a filmů, ale již nikdy nedosáhl úspěchu “Brilantinu”.

Barry se stal profesorem herectví.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.