Hráčům: velikonoční čokoládový dort  

0

Pokud si přejete velikonoční stůl být znamením dovolenou a nevíte, jak to udělat, máme pro vás řešení.

Tento čokoládový dort, než to vypadá se liší od všech ostatních jediného dezerty vás překvapí svou chutí, vy a vaši blízcí.

A samozřejmě, snadné na přípravu.

Složení:

spray vaření
Vaření papír
1 box čokoláda připravené směsi na muffiny
1 šálek bílé čokolády
1 lžíce kakaové máslo
10 kapek oranžové vaření
12 dřevěné tyče
12 velkých jahody
1 balení čokoládová poleva
1 balíček Oreo sušenky, drcené
Příprava:

Předehřejte troubu na 180 ° C a sprej vnitřek zásobníku vaření sprej. Místo v pečicím papírem na pečení a znovu sprej s trochou spreje.

Připravte si čokoládové těsto podle návodu na obalu hotového mixu. Nalijte těsto do pekáče a pečeme 28-30 minut, pak necháme vychladnout.

Připravte oranžová Náplň: V malé misce rozpusťte bílou čokoládu. Přidejte kokosový olej a pomerančový vaření, potom se míchá až do směsi spolu.

Připravte si „mrkev“: Ve velké míse dát pečící papír. Zasunutí jahody se speciální dřevěnou tyčí a vrátit je do rozpuštěné čokolády oranžová. Uspořádat jahody na mísy a umístit do chladničky vychladnout po dobu 15 minut.

Na čokoládové těsto nalijeme čokoládovou náplní / smetanu, posypeme rozbité Oreo cookies. Výše Uspořádat chlazené jahod a ozdobíme čokoládovými vajíčky.

Řez dezert na kostky a slouží to.

Podívejte se na video:

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.