INGREDIENTOVÉ KRYTÉ KUŘECÍ PÁRY

0

Ingredient Recepty série, ukážeme vám, jak udělat skvělé jídlo s pouhými třemi složkami (plus sponky jako olej, sůl a pepř).
Skvělá kuřecí večeře nemusí být komplikovaná nebo časově náročná.

SLOŽKY

8 skin-on, kosti stehenní stehna
1 1/2 čajových lžiček kosher sůl, rozdělená
2 lžíce olivového oleje
1 polévková lžíce a 1 kávová lžička prášku
1 šálek čistého jogurtu, rozdělen

PŘÍPRAVA

Sezní kuře s 1 lžičkou. sůl. Šlehačkou, práškem kari a 1/2 šálkem jogurtu ve velké misce. Přidejte kuře a hodte na kabát. Přeneste do plastového sáčku, který lze opětovně uzavřít, a nechte chladit nejméně 3 hodiny.
Umístěte stojan do horní třetiny trouby; Předehřejte na 425 ° F. Přeneste kuřecí masku, kůži nahoře a marináda do pekáče 13×9. Pečené kuřecí maso, dokud není pokožka hnědá, a teploměr, který se okamžitě čte, vloží do blízkosti registrů kostí o 165 ° F, 30-35 minutách.
Přenechejte kuřecí kávu na servírovací mísu a vyhrazujte panické džusy. Odstraňte přebytečný tuk z džusů s lžící, poté přeneste 1/4 šálku šťávy na malou misku. Šlehač ve zbývajícím 1/2 šálku jogurtu; Sezóna se zbývajícími 1/2 lžičky. sůl. Podáváme spolu s kuřetem.
Do Ahead
Kuře mohou být marinovány 1 den dopředu; Držte chlazené.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.