Kluci to je to, co chceme, dívky při sexu!

0

Existuje několik věcí, které ženy chtějí získat od mužů při sexu, a někteří, kteří by chtěli, aby se zabránilo, pokud máte v úmyslu …

… na HA- ženy v posteli!

Ženy se liší od chlapců, takže některé věci a zvyky, které mají kluci prostě neodpovídají myšlení a praxi mezi dívkami.
Každá situace je jedinečný sám o sobě, protože každý pár chce něco jiného. Nicméně, mluvíme o základních, obecných „pravidla hry“.

Vyvarujte se rutiny a návyků. Pripazete neměla by být opakována taky stejné kroky ve stejném pořadí, stejně mesta..Dokolku každý vztah začíná líbat prsa a krk a dolů, konče misionářské poloze, pak se ženy začnou mít dojem, že máte žádné další nápady. Zde je dobré si vzpomenout na erotogenní zóny u žen.

Hygiena je důležitá! Ženy chtějí čisté a páchnoucí chlapce, zvláště genitálie. Ať je to vaše hlavní zaměstnání a péče.

Skoncentrirajte ženy milování právě ono. V průběhu vztahu, vyslovit její jméno, ale být jisti, že je jemný, pokud milování pomalu nebo hrubě dokulte jste šel do postele s větším nadšením než obyčejné. Dávejte pozor, aby nedošlo k pádu nadšení.

Vyhnout drsné. Ještě ne zapomínat, že na dosah ruky má jemný a delikátní tělo, takže budete muset být něžný jako vy. Chce-li žena drsnější nebo silnější, bude se ti ani ukázat.
Studie ukazují, že uspokojivý sex za 7 až 13 minut, ale problém nastane, pokud člověk nemůže stát tolik času přehrávání a žena chce víc. Existuje řešení ačkoli. Orgasmus (klitorichniot je ještě silnější) si můžete přinést vaše prsty, jazykem nebo jiným způsobem.

Být vynalézavý a práce náhodně …

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.