První věc, kterou uděláte, když se probudíte, ukazuje, jaká osoba jste

0

Způsob, jakým začínáte den, odhaluje hodně o vás, tedy o prioritách, které máte ve svém životě.

První věc, kterou uděláte, když se probudíte, vám může ukázat, co se vaše mysl zabývá a co můžete očekávat – jaký bude váš den.

K tomu, abyste zjistili jací jste lidé, stačí zvolit jednu z následujících věcí, kterou uděláte, když se probudíte:

1. Zkontrolujte alarm
Lidé, kteří se probudí, nejdříve zkontrolují alarm, jsou obvykle ti, kteří mají spoustu věcí na mysli. Připravují se na pracovní povinnosti, protože jsou především zaměřeni na karieru

Jsou přesní a oceňují čas a samozřejmě nenávidí, pokud je někdo zbytečně zdržuje a rozptyluje.

2. Stiskněte tlačítko ODLOŽIT na budíku
Lidé, kteří odkládají budíček na několik minut, obvykle obtížněji pracují, ale chtějí zůstat dál na své cestě.

Nemají rádi autority a  v práci se jim daří nejlépe, když se mohou připravit. Vyžadují v ní úplnou svobodu. Jejich start je sice  pomalý, ale rozhodně odvádějí skvělou práci.

3. Podívají se na svého partnera
Lidé, kteří se nejprve obrátí na svého partnera, když se probudili, jsou beznadějní romantici a jsou extrémně závislí na druhé polovině. Jejich den nemůže začít bez myšlenky na jejich lásku a pocit, že jsou milováni. Citili by se naprosto ztraceni.

4. Sledují strop
Ti, kteří jsou vzhůru, ale po dlouhou dobu zírají na strop předtím, než vstanou, sní o světě. Obvykle se snaží dostat zpět do snu, který měli předtím, než se probudí a vychutnávají si sladké okamžiky.

Jsou kreativní, myslitelé a filozofové.

5. Jdou zpět do postele a usínají
Lidé, kteří se probudí a okamžitě se vracejí do postele, se o věci a svět moc nestará. Je to jejich čas a užívají si ho s potěšením. Jsou si vlastními šéfy a rozhodují se, co budou dělat.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.