Rihanna poses in the campaign for the new lingerie collection Savage x Fenty

0

Популарниот поп-пејач отиде во кампањата “Севиџ x Фенти” лето 2019 година.
Во летна атмосфера, пејачката се појавува во долната облека за која учествува во дизајнирањето на самата себе. Фотографирана од Денис Леополд, Ријана ги претстави новите парчиња гаќи и салони во модерни неонски зелени тонови. Колекцијата исто така вклучува стилови, хулахопки со парчиња и чорапи украсени со чипка.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.