Ruský TopCar upravil BMW X6 v německém stylu

0

BMW X6 bylo v Lumma CLR X6 R proměněno moskevskou společností TopCar díky její spolupráci s německou firmou Lumma Design a výsledek rozhodně stojí za pozornost.

BMW X6 ve své aktuální druhé generaci s interním označením F16 patří již ve své standardní podobě díky svým rozměrům a liniím k automobilům, které lze jen těžko přehlédnout. Po proměně v Lumma CLR X6 R pak pozornost doslova přitahuje.

Ruský úpravce na BMW aplikoval body kit od společnosti Lumma Design, což znamená, že X6 nyní zdobí nový přední nárazník, na nějž navazuje rozšíření předních blatníků, za nímž následují nové nástavce prahů, rozšíření zadních blatníků a přepracovaný zadní nárazník.

V případě zadních partií vozu si zmínku zaslouží poměrně decentní spoilery a především výrazný difuzor spolu s centrálně umístěnou čtveřicí koncovek výfukového systému. K úpravám exteriéru patří i 22palcová kola a odstín laku, který pochází z palety značky Porsche.

K technice ukryté pod kapotou se TopCar nevyjadřuje a nejspíš zůstala ve své sériové podobě, ale pokud majitel tohoto BMW zatouží po větší porci výkonu, pak je v nabídce ladění až na 750 koní (552 kW), které je však určeno pro model X6 M a 4,4litrový přeplňovaný osmiválec.

text je převzat z www.blesk.cz

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.