SHRIMP TACOS S PŮVODEM

0

Klávesové zkratky na super rychlou noc taco: jeden plech na pečení a horké brojlery.
SLOŽKY
1/2 malá červená cibule, tenké plátky
2 lžíce čerstvé limetové šťávy
Štipka cukru
Kóšer sůl
1/4 středního ananasu, oloupaného, ​​svařeného, ​​řezaného podélně do oštěpů, pak křížem o tloušťce 1/2 “(asi 2 šálky)
2 lžíce extra panenského olivového oleje, dělené
1 1/4 libry krevety, oloupané, deveined
1 polévková lžička Sriracha
Čerstvě mletý černý pepř
8 kukuřičných tortillas, zahřátých
1 avokádo, nakrájené na plátky
1 jalapeño, velmi tenké plátky, případně semena odstraněna
1/2 šálku lístků koriandru s jemnými stonky
Vápenné klíny (pro podávání)
PŘÍPRAVA

Umístěte stojan do nejvyšší polohy v troubě; teplo brojler. Roztřepe se červená cibule, limetová šťáva, cukr a špetka soli v malé misce; dát stranou.
Točte ananas a 1 polévkovou lžíci. olej na okraj pečení a uspořádáme v jedné vrstvě na polovinu pečícího listu; rezervní mísa. Skočte ananas, až se lehce spálí po okrajích, 5-8 minut.
Zatím, posypte krevety, Sriracha, a zbývají 1 polévková lžíce. olej ve vyhřívané nádobě, dokud nejsou krevety rovnoměrně pokryty; sezamujte se solí a pepřem a znovu promíchejte.
Vyjměte plech z brojleru a použijte stěrku, abyste obrátili kusy ananasu. Usadit garnáty v jedné vrstvě na prázdné polovině plechu. Otřete je, dokud se krevety neuchovávají nahoře, asi 2 minuty. Odstraňte z brojlerů a otočte krevety (nechte ananas). Ořečte znovu, dokud nejsou vařené krevety, 1-2 minuty. Přeneste krevety a ananas na velkou mísu a sezonu s více soli a pepřem.
Vypusťte tekoucí tekutinu z cibule do misky s krevetou a ananasem; set cibule stranou a hodit krevety a ananas v mořicí kapalině.
Podáváme krevetovou směs s tortilly, avokádem, jalapeño, koriandrem, limetkovými klíčky a vyhrazenou nakládanou cibulkou pro výrobu tacos.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.