Snadný smažená rýže S KUŘECÍM A BROCCOLINI

0

Smažená rýže je jednou z nejrychlejších a nejjednodušších pokrmů, které můžete udělat, a skvělý způsob využití zbývajících zbytků. Naše zelenina-balené verze vyžaduje čerstvě uvařené Broccolini, sněhové hrášku, edamame, a kuře, ale neváhejte nahradit nějaké rychlé vaření nebo zbylé zeleniny a bílkovin. Jednoduchá oranžová sojová omáčka dodává kyselost, sladkost a umami punč.
ACTIVE TIME22 minut        TOTAL TIME22 minut
SLOŽKY

1/4 šálku rostlinného oleje, rozdělen
4 hřebeny, nakrájené na zkreslení, rozděleny
1 kuřecí kuřecí řezy, nakrájíme na řezy 1/2 ”
1 1/4 čajové lžičky kosherové soli, rozdělených
1/2 čajové lžičky čerstvě mletého černého pepře
2 stroužky česneku, jemně strouhané nebo lisované
1 lžička jemně nastrouhaného zázvoru
1 svazek brokolicinů (asi 6 uncí), konce zdobené, nakrájené na polovinu podélně, pokud jsou stébla silné
4 šálky vařené bílé rýže (nejlépe jednodenní, dlouhé nebo středně zrnité)
3 velké vejce, poražené k míchání
1 šálek sněhu
1/2 šálku zmraženého edamame nebo zeleného hrášku
3 lžíce málo sodné sójové omáčky nebo tamari
2 polévkové lžíce čerstvé pomerančové šťávy (od asi 1/2 pomeranče)
Chilli nebo sezamový olej (volitelně, pro podávání)

Easy-Fried-Rice-with-Chicken-and-Broccolini-03292017
PŘÍPRAVA

Teplo 1 polévková lžíce. Olej ve velkém nerezovém nebo litinovém pánvi nebo vysoko. Rezervovat asi 2 lžíce. Plátky zelených plodů; Přidejte zbývající kobylky do oleje a vařte, občas házet asi 1 minutu. Přidejte kuře, 1 lžičku. Sůl a pepř a vaříme, mícháme asi 2 minuty. Mícháme česnek a zázvor, přidáme brokolici a hodíme, dokud nebudeme zabudováni. Obalte a vařte, dokud se kuře nepeří a brokolice nebude jemná, 2-3 minuty více. Přeneste do velké misky.
Zahřívá se 3 polévkové lžíce. Olej v pánvi vysoko. Přidejte rýži a zbývající 1/4 lžičky. Sůl, promícháme na plášť, pak lisujeme rýži na jednu vrstvu a vaříme, nerušeně, dokud nedosadíme na dno asi 2 minuty. Přesuňte rýži na polovinu pánve a přidejte vejce na druhou polovinu. Vařte, mírně mícháme, aby se vytvořily sýry, dokud měkká sada a jen vařená, asi 1 minutu, pak sklopte do rýže.
Smažte ve sněhu, edamame, sójovou omáčkou a pomerančovým džusem. Kuchař, hodí, až se zahřeje, asi 1 minutu. Přidejte kuřecí směs a promícháme. Rozdělte mezi desky, pak nahoře vyhrazenou 2 lžíce. jarní cibulky. Zmrzněte s chilli nebo sezamovým olejem, pokud používáte.
Poznámka kuchaře
Pokud připravujete rýži speciálně pro tento pokrm, budete potřebovat vařit asi 1 1/3 šálků surové rýže. Nejprve opláchněte rýži, abyste odstranili část škrobu, takže je méně lepkavý, když přijde čas na smažení. Rozemlejte vařenou rýži na plech na pečení nebo do desky, aby se ochladila, aby se pára mohla odpařit, pak ji přemístěte do opětovně uzavíratelného obalu a ochlaďte.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.