A tak začíná, náš

0

7. ročník adventního kalendáře, sezónní online oslavy ženskosti, které předsedá šéfredaktor Katie Grand. “Míše na zemi a dobrou vůli vůči všem lidem,” nedávno četla. “No, směrem ke všem ženám.” “Zdálo se, že tohle letos jen sumarizuje,” říká. “Je to slavnostní, je to zábava a je to všechno, co máme rádi o ženách, kteří se těší z toho, že jsou ženy, podle vlastních slov.

” Seznam obsazení pro rok 2017 je plný hranic s hvězdným talentem: o kráse, mozku, pozlátka. “Jedná se o spolupráci,” dodává, “všichni mluvili o tom, co chtějí, dohodli se na shodě, a pak se vypořádáme s tím, aby se kouzlo stalo.” Letošní láska Advent nás odveze až do poloviny ledna. “Když máte veselý nápad, zdá se být hanbou ukončit to, co může být nejméně veselý týden v roce,” říká Grand. Chcete-li nás vypustit v pátek

, zde je ochutnávka toho, co je v Adventu

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.