Teplo je dost opatrný hydratovanou pleť!

0

V létě tělo potem ztrácí velké množství vody, je důležité pít hodně tekutin, aby se kompenzovat tuto ztrátu, a tím zajistit, aby vaše pokožka zůstane jemná a hydratovaná.

V létě je dobré používat hydratační, a to nejméně dvakrát očistit svou tvář denně. Doporučujeme Eucerin aquaporin ACTIVE. Poskytuje intenzivní hydrataci do hloubky, zklidňuje citlivou pokožku a dělá to měkké a křehké. Pokožka rychle se vstřebává, je výborným výchozím bodem pro make-up, a klinické a dermatologické studie prokazují vynikající účinnost a snášenlivost citlivé pleti. Neobsahuje žádné přísady pro vůni a je bez parabenů, a pokud možno být aplikován na čistý obličej ráno a večer, aby se zabránilo oblast kolem očí.

Je to také hezké dělat častěji peeling, aby se odstranily odumřelé buňky, a tím i ke zlepšení krevního oběhu do obličeje.

Léto není pěkné! Těšit.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.