Ženské zdraví: 6 příznaků, které mohou znamenat problémy s vaječníky.

0

Hlavním problémem je, že diagnóza je obtížně nastavitelná, protože příznaky jsou specifické a mohou být snadno ignorovány po celé měsíce nebo dokonce roky.

Zde jsou některé z příznaků, které mohou znamenat zdravotní potíže spojené s funkcí vaječníků a vy byste je neměli ignorovat:

1. Nadýmání – pokud se vám zdá váš žaludek nafouklý, i když jste toho moc nesnědli nebo nevypili a takhle to je pořád jíž několik dní ,doporučujeme navštívit lékaře.

2. Bolest žaludku a pánve – akutní bolest v pánevní a břišní oblasti je také znamením, které vám napoví co nejdříve jít na gynekologické vyšetření.

3. Slabá chuť k jídlu – pocit sytosti, i když jste nic nejedli, tohle v žádném případě není dobré.

4. Časté močení – nutkání na časté močení, někdy až 3-4krát za 1 hodinu, může znamenat problém.

5. Nadměrné vaginální krvácení – krvácení mimo menstruační cyklus je znepokojivým příznakem, který může naznačovat rakovinu vaječníků.

6. Bolest v zádech, únava, ztráta hmotnosti – bolesti a oslabení tepu nejsou nikdy dobrým znamením a přestože jsou také příznakem špatného všeobecného zdraví, mohou být známkou problému specificky jen pro vaječníky.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.