Zlepšení sexuálního života: 7 důvodů, proč muži cvičí jógu. . .

0

Jóga má mnoho pozitivních výhod, pokud jde o zdraví, vzhled, ale i pocit, že pro sebe něco děláte.

Nicméně, navzdory velkému množství výhod, které jóga nabízí existují stále některé stereotipy , že je jóga jen pro ženy.

Muži mají v oblibě spíše fitness nebo gymnastiku.

Ale časy se mění a pomalu se i muži začínají měnit a začínají chápat výhody jógy, ačkoliv jsou to však velmi vzácné případy.

Samozřejmě jógu nesmíte dělat s donucením a pro muže,kteří váhali jestli začít nebo ne jsme připravili tento text :

Proč tedy s jógou začít?

Zvyšuje vaši flexibilitu.

Být flexibilní je důležité pro všechny věkové skupiny a při stárnutí se stává ještě nezbytnější.

Musíte udržovat své tělo a jeho pohyblivost po celou dobu svého života a to i v pokročilém věku.

Zlepšuje zdraví dýchacích cest a srdeční činnost.

American Heart Association doporučuje jógu pro všechny lidi a obzvláště pro ty, kteří se chtějí vyhnout nebo předejít srdečním problémům.

Mnoho dalších odborníků doporučuje a věří, že ti, kteří cvičí jógu, vedou zdravý život a předcházejí různým srdečním onemocněním.

Oponují negativními účinky jiných fyzických aktivit.

Muži často preferují tvrdé a těžké sporty, při kterých vytvářejí velké množství úsilí a nejčastěji pak proklínají svá záda.

Přitom jóga zpevní vaše svaly a tím pádem i vaše záda.

Pomáhá při hubnutí a rýsování svalů.

Mnoho lidí si myslí, že jóga je nenáročná a nepomáhá hubnout, ale podle průzkumu se ukázalo, že i muži, kteří cvičí jógu, ztratili 2 libry během

10ti dní.

Jóga snižuje hladinu kortizolu, stresový hormon, který stimuluje tělo k hromadění tuku.

Zmírňuje chronickou bolest v dolní části zad.

Ti, kteří mají bolest zad, vědí, že tento pocit je strašný a že může skutečně způsobit problémy a také zničit sexuální život.

Mnoho mužů často tráví čas před počítačem a v důsledku toho dochází k bolesti zad. A od toho je zde jóga, která vám pomůže.

Snižuje stres, úzkost a depresi.

V józe se praktikuje kombinace fyzických postojů, řízeného dýchání a relaxační techniky, které se ukázaly jako účinné při snižování krevního tlaku a stabilizaci pulzu, což tohle všechno je spojeno se stresem.

Zlepšuje sexuální život.

Mnoho mužů, kteří se snažili zlepšit svůj sexuální život různými způsoby, přiznali, že jóga jim také pomáhá zvyšovat libido a sexuální výkon.

V roce 2010 výzkum zaměřený na muže ve věku 24-60 let ukázal, že jóga posiluje všechny oblasti sexuálního života a techniky dýchání a celkovou koncentraci, což tohle všechno pomáhá můžům zlepšovat jejich sexuální život.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.