10 míst potřebných k sexu  

0

Zgrabchete svou milovanou partnera a ukončení ložnici. Existuje mnoho zajímavých míst pro sex. Následující seznam se skládá z deseti míst, která musíte vyzkoušet …

1. V autě.
Čím větší je vozidlo, tím větší sexuální dobrodružství. Park někde ponapushteno místo … těšit.

stažený soubor (2)

2. pool.
Voda, která obklopuje vaše tělo dělá větší radost čím více než jedním způsobem. Usilovat hotelový bazén pozdě v noci za nejlepší vedení.

images (1)

3. V kině.
S vědomím, že nikdo nemůže vidět rostoucí vzrušení. Tento kurz je určen pro ty, kteří se nebojí hanby dokoklu ulovených.

kino

4. poplatky.
Proč čekat, až se dostanete domů? Řekni taxikář vzdálený cíl a relaxovat na zadním sedadle.

stažený soubor (8)

5. vlak.
Sledovat zajímavý film, který vám dá představu o tom, předehry, vyberte místo určení a koupit karty. Zakoupení vstupenky na kupé je méně riskantní volba, ale vy to neobvyklé místo.

voz

6. přírodě.
Ukazují uznání za krásnou přírodou v okolí. Naklonit dívka ke stromu a začněte si užívat. Jen si dejte pozor, kolem které nemají „zornění“.

stažený soubor (7) stažený soubor (5)

7. disco.
Pro ty časy, kdy jste se setkali partnera sexy diskotéka, ne někde jste měli možnost opustit „pouze“. Toalety může nabídnout solidní útočiště uspokojit vaše sexuální apetit, aniž by museli čekat na noc.

stažený soubor (4)

8. loď.
Zde se předpokládá, že máte mořské nemoci. Zbytek je ponechán na vaší fantazii

stažený soubor (6) shto-najmnogu-rpeziraat-momcite-kaj-sekoja-seks-poza-7

9. letounu.
V závislosti na letecké společnosti, které létají, někteří mají poprostorni toaletní potřeby, a některé nabízejí prostorné postele. Pokud chcete, můžete pracovat.

stažený soubor (3)

10. Na pláži.
Zvuk vln, odraz hvězd na obloze … co je to romantické. Zbývá se uvolnit a začít těšit. Doporučuje se, aby nějaké deky, aby se dosáhlo maximálního komfortu.h

stažený soubor (1)

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.