18 věcí, které chcete dělat, zatímco vy jste orálně uspokojit  

0

Orální sex je potěšením pro toho, kdo ji dostane, ale může být pro toho, kdo ji dává. Pokud víte, že tam jsou některé drobné věci, které miluje dělat sami, pak víte, byste měli udělat.

A to je náš předpoklad, že každý člověk by chtěl dělat, když tě orálně uspokojit:

1. Hrajte si s jeho vlasy a zároveň se těší na dotek jazykem na klitoris. Když máte pocit, že jste silní, začnete táhnout vlasy.

2. Zabalte si nohy kolem krku a při orgasmu, stisknutím nohou k hlavě.

3. Pokud se rád dna, zvedněte zadek, aby mohl dotknout.

4. Místo toho po celou dobu, aby se zavřenýma očima, dívat se mu do očí, aby věděli, že vaše pozornost je zcela věnován na něj.

5. Dotkněte se vaše prsa. Některé ženy mají orgasmus mnohem snadněji, když si hraje s bradavkami. Navíc, když se podíváte, tam nebude nic vidět.

6. Přesun boky ve stejném rytmu, v němž se pohybuje svůj jazyk. Bude zbožňují pocit pochvy, která leští jeho tvář.

7. Reach na polštář a pohřbít hřebíky v něm. To umožní, aby viděl, jak si užívat orgasmu.

8. Nebo, pokud můžete dosáhnout rameny, pohřbí nehty do masa. Uvidí, jak si užívat svůj jazyk, stejně jako vaše nehty jsou potopeny do něj.

9. Po ruce držet své boky, uchopte rukama a odklonit hrudníku.

10. Nebo, pokud jste v situaci, kdy není možné dosáhnout rukou k ústům, cicajte jeden z jeho prstů. Tímto způsobem, když si představit, že byste ho orálně uspokojit, a on vám dělá to samé na vás.

11. Nezapomeňte se podělit o komplimenty. Povzbudit jako: „My se budete cum tak tvrdě, pokud budeme i nadále pohybovat rty.“ Nebo zkuste něco jednoduchého jako: „Je to perfektní. Pokračovat. Nepřestávejte. ”

12. Nebojte se objednávek – „Rychleji. Silnější. Pomaleji. „- bude mít radost, že vodách.

13. Když víte, co to dělá, uchopit svůj krk a vytáhnout hlavu blíže k pochvě, možná budete nenávidět, když během orálního sexu unese svou hlavu, ale on ji miluje.

14. Pokud jste ten typ ženy, která preferuje romantiku na rozdíl od hrubosti, držet za ruku a dotáhnout Ja. Můžete dokonce nevinně třít palec jeho kůže. Tento zákon bude mít ještě větší intimitu.

15. Pokud se vám líbí to, co děláte, jak jste stenkajte. To vás bude podporovat, aby tak činit i nadále.

16. Pokud jste nepříjemné zasténal, pak se vaše sípání dá znamení mnohem vychutnat jeho dotek.

17. To však není třeba říkat – pánské oblíbená poloha je 69, protože tam není nic víc, že by rád nohy omotané kolem tebe šťastná.

18. Pokud některý z nápadů na tomto seznamu zvuků neatraktivní nebo nepravdivý, pak přepsat.

Jsme si jisti, že si chce užívat. A pokud vše, co chci, je lehnout a vychutnat si tak to udělej. Nezapomeňte, že orální sex je pro vaše potěšení, ne jeho. Ale to není špatné, pokud ti dva nedokáží být spokojeni.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.