3 textilie, které chrání mobilní displej před prasknutím

0

Největší chybou v nových telefonech a jiných podobných zařízeních je to, že mají dotykové obrazovky, které lze snadno poškrábat a mohou být přerušeny. Pouze jedna malá kapka může způsobit úplně zničenou a nepoužitelnou obrazovku v telefonu.
Obrazovky lze vyměnit, ale cena je často příliš vysoká nebo dokonce nedostupná.

Proto místo toho, abyste čelili tak nepříjemné situaci, je lepší dát ochranu vaší buňce a zabránit většímu poškození.

Existuje několik neuvěřitelných nových vynálezů, které vám umožní mnohem více nedbale manipulovat s telefonem:

1. ProtectPax – Ochrana proti kapalinám na obrazovce

ProtectPax Nanotechnology Innovation nabízí jedinečnou průhlednou univerzální tekutinu, která se snadno aplikuje na jakoukoli dotykovou obrazovku. Je dostatečně silná a chrání před poškrábáním a natáčením na obrazovce až 12 měsíců po aplikaci. Kapalina je vodotěsná, má antibakteriální účinek a snižuje elektromagnetické záření o 92,7%.

2. Peek Screen

Inovace je určena pouze pro novější modely iPhone a je to ochranná skleněná podšívka s osmi funkcemi. Kromě toho, že poskytuje ochranu před fyzickým poškozením, zároveň chrání soukromí majitele jedinečným způsobem. Při pohledu z jedné strany nikdo nevidí, co právě vidíte a děláte na svém mobilním telefonu.

3. Halo Back

Toto je další vynález pro telefony iPhone a je to inteligentní ochranný kryt na obrazovce, který má také další tlačítko “Zpět”. To je považováno za praktickým doplňkem, protože nebudou muset dělat hodně pohybu s prsty na obrazovce obnovit předchozí obsah, šetří čas, což přispěje ke snížení schopnosti k poklesu telefon v ruce.

Halo Back Smart Screen Protector Ads A Back Button To Your iPhone

Můžete vidět video o tom, jak tyto ochrany fungují.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.