4 návyky, které způsobují časté vzhled Candida  

0

Plísňové infekce způsobené houbou Candida je nejčastější gynekologické problémy žen.

Ženy si často stěžují na neustálé zánětu, aniž by věděl, proč se to stane.

Málo známou skutečností je, že každodenní návyky často bývají příčinou rozvoje houbových infekcí.

Neexistuje jediný mírou opatrnosti, která vás může ochránit od těch ošklivých nemocí, ale pokud chcete, aby se snížilo riziko jejich výskytu se zabránilo následující 4 návyky:

1. Spotřeba velkého množství potravin, které obsahují cukr nebo kvasinky

Potraviny s vysokým obsahem cukru a droždí houby krmiv. Nadměrná konzumace alkoholu může také způsobit plísňových infekcí. Pokud jste náchylní k těmto infekcím, mírná konzumace sladkostí a potravin, jako je sýr, žampiony a fermentovaných potravin.

2. Příliš často užívají antibiotika

Antibiotika mohou zabít bakterie, které způsobují onemocnění, ale může také zničit dobré bakterie, které udržují kyselosti a hodnota pH nízká.

3. Pomocí některé druhy antikoncepce

Kvasinková infekce se často vyskytuje u těhotných žen a uživatelů neuvádí se hormonální antikoncepce. V tomto případě se doporučuje, aby antikoncepce s nižší dávky estrogenu.

4. Přenosná příliš úzký a mokré oblečení

Syntetické nebo příliš těsné oblečení může způsobit plísňových infekcí. Takže po cvičení se doporučuje nosit suché a čisté oblečení.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.