4 sex nápady, které vám pomohou spalovat vášně  

0

Když jste v dlouhodobém vztahu. věci, někdy mají tendenci se stát monotónní. Jak jsme se projít a prožívání „první věci“ s partnerem, takže cítí naléhavou potřebu změny a něco nového.

V životě přicházejí odpovědnosti, termínů, děti a všechno, velmi často zapomínají na intimní život partnera. A odborníci radí, že nejšťastnější páry jsou ti, kteří mají sex alespoň jednou týdně.

Takže, pokud chcete, aby plamen ve vašem vztahu, být kreativní, a to zejména pokud jde o sexuální hry.

Kromě toho přečíst několik zajímavých datování nápady, které bude určitě vyzkoušet se svým partnerem.

Dávat erotickou náladu

Pokud si myslíte, že se filmy pro dospělé nejsou dobrý nápad, zkuste si přečíst erotické romány. Začít číst nahlas pomalu a jemně CLOSE svému partnerovi. Spokojenost je zaručena.

přidat jídlo

Ať už jde o čokoládu, medu, šlehačkou nebo nějaký druh ovoce, jedna věc je jistá – sexuální předehry v kombinaci s roztomilými doplňky určitě probudí vaše smysly.

Hrát poker proužek

Je nutné říci něco víc? Zaručená – po této hře, každý vyhrává.

Zkusit všechno kromě sexu

Pokušení může být nejlepším afrodiziakem. To je dost, aby si na začátku vašeho vztahu, jakož i čas, kdy jsme prostě chcete předehry není kompletní. Čím více se zdržet, tím více si můžete vychutnat.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.