4 typy obezity není způsobena nesprávnou dietou  

0

Zvýšení tělesné hmotnosti není nový problém, ale to, co najdete níže, je, že to není vždy způsobena nesprávnou stravou.

No, pokud se nacházejí v těle těchto 4 přes všechny změny na diety na ničem, že je na čase zjistit skutečný důvod pro to.

1. Nadměrné práci nadledvinek

Může to být reakce na stresující život, který vedete. Nadměrná sekrece hormonů z nadledvinek, včetně zvýšené kortizolu může vést k neustále oteklé žaludku.

Příznaky tuku kolem břicha a pasu, otoky krku a obličeje, někdy i rukou a nohou, vysoký krevní tlak, vysoká hladina cukru v krvi, svalová slabost, změny nálady.

V případě pochybností, určitě navštivte svého lékaře a pokusit se snížit hladinu stresu skrze meditaci nebo jógy.

4-tipovi-na-debeleenje-koi-ne-se-predizvikani-od-nepravilna-ishrana-2

2. Nepravidelné jater

Pokud jaterních překážky lze očekávat, že příznaky, jako je zvýšená hladina cukru v krvi, vysoký krevní tlak a cholesterol, alergie, kožní problémy a samozřejmě – hromadění tuku kolem břicha.

4-tipovi-na-debeleenje-koi-ne-se-predizvikani-od-nepravilna-ishrana-3

3. problémy se štítnou žlázou

Jestliže byla omezována činnost štítné žlázy, jak se projevuje v podobě „pivního břicha.“ Kromě toho, zjistíte, únavu a svalovou slabost, přibývání na váze, vypadávání vlasů, zpomalil srdeční tep, deprese.

V případě pochybností, ujistěte se, že okamžitě reagovat, protože to může být vážný problém.

4-tipovi-na-debeleenje-koi-ne-se-predizvikani-od-nepravilna-ishrana-4

4. obezita u žen v důsledku nepravidelného vaječníku

Důvodem je logické – nearmnotezha hormon. No, pokud bez ohledu na to, jak opatrní strava, stále tuku v oblasti hýždí a stehen, aby hodnocení. Mezi další příznaky, které naznačují, že příčinou obezity je bolest ve vaječnících a nadměrné chutě na sladkosti a mléka.

4-tipovi-na-debeleenje-koi-ne-se-predizvikani-od-nepravilna-ishrana-5

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.