4 věci, vaše pleť se snaží říct,

0

Podrobný přehled vaší pokožce může odhalit několik důležitých věcí o zdraví a kondici celého organismu.

Jako největší orgán v těle, kůže slouží jako ochrana, ale také nám posílá znamení pro naše zdraví a naše zvyky.

Následující 4 znaky jsou něco, co byste měli dávat pozor a adekvátně léčit:

1. Suchá kůže pod očima

Je to znamení, že není dostatek vody v těle. Dehydratace je důvod, proč je pokožka těla se stává příliš suché, pevné a tvrdé.

Řešení je velice jednoduché: oni často vstupovat do vody po krátkou dobu si všimnete rozdílu.

2. Fatty kůže na čele

V případě, že kůže na čele se náhle stal velmi výlisky než dříve, je to znamení, že příliš čistá pleť. I když to zní neuvěřitelně, over-očištění může mít negativní účinky.

Pro většinu lidí, čištění obličeje více než jednou denně, může způsobit poškození a suchou pokožku, protože to vytváří větší množství tuku.

3. Akné kolem rtů

Akné kolem úst je často výsledkem dotýká tváře se špinavýma rukama. Celá spodní část obličeje je zvláště náchylné k bakteriálním infekcím. Přemýšlejte o tom příště opřít bradu na ruce a několik minut předtím, než jste pochopili peněženku nebo cokoli jiného, co je nečisté.

4. Příliš drsné snímky

Drsné tváře jsou známkou toho, že jste pravděpodobně byli vystaveni zatímco znečištěným ovzduším. Nečistý, městský vzduch může způsobit kožní změny, zejména v oblasti a kolem tváře.

Chraňte svůj obličej od vlivu smogu, takže použít sérum pod krém s SPF, a nezapomeňte na večer důkladně očistit tvář.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.