4 věci, všichni mlčí o sexu od 30 let  

0

Přestože mnozí si myslí, že sex ve třicátých letech měli byste být mnohem lepší a více vzrušující, protože už mají zkušenosti, ale v důsledku stárnutí, věci se začnou měnit.

Někteří mohou mít mylný, že sex zůstane stejná až do hlubokého stáří, ale naše tělo je složitý mechanismus – jako naše hlavy.

Od dospívání až do poloviny 20. let, tělo mluví silný množství hormonů, takže většina mladých lidí jsou vždy připraveni a ochotni mít sex. Mezi nejčastější problémy v mladém věku je předčasná ejakulace u mužů, zatímco u žen je to obtíže spojené s dosažením orgasmu.

Účastí v 30. letech, věci se mění a tyto změny nejsou nutně horší, ne-li lepší – prostě muset přizpůsobit.

Najít přesně to, co se děje:

1. trvá déle pro vzrušení a orgasmus

Vzhledem k tomu, hladiny hormonů v těle klesá, očekává se, že „zapalování“ už trvá několik sekund. Ačkoli sexuální podněty přicházející do mozku, to trvá nejméně pět až deset minut pro tělo uvést do stavu vzrušení. Vzhledem k tomu, je to rozhodně lepší předehra trvá déle, a dobrou zprávou pro všechny ty, kteří si stěžují, že sex s jejich partner běží krátký, je to, že v průměru, akt se prodlužuje od dvou do pěti minut.

2. Orgasmus je častější

To se týká především žen, které jsou často více spokojeni se sexuálním životem v 30. letech, než v 20. letech. Důvodem pro větší a častější orgasmy lepší znalost vlastního těla, stejně jako větší důvěru, umožnit lepší komunikaci se svým partnerem a jeho „přesvědčování“ v posteli. Od té chvíle, nedávný průzkum časopisu „Top Sante“ vyplynulo, že 80 procent žen jsou aktivní a poinicijativni sex ve čtyřicátých letech, než v 20. letech.

3. Hormony ovlivňují genitálie

Hormony, životní styl, antikoncepce a různé poruchy spojené s onemocněním štítné žlázy, stejně jako únava, deprese a stres – všechny faktory, které ovlivňují genitálie a sexuální život. Ve skutečnosti, ženy v 30. letech, by mohlo narušit proces přirozené mazání, proto by to jedno, ale nakonec pátrat po příčinách a usnadnit delší předehru a maziv. A muži se může stát podobná situace, které mají slabší a méně časté erekce, které mohou být důsledkem infekce močových cest, stres a hormony.

4. Sexuální vztahy jsou méně časté, ale spíše průměrná

Faktem je, že lidé mají méně sexu v pozdních 30. let, ale to nutně neznamená nic špatného, jako důsledek závazků, rodičovství a hormonálními změnami. Nicméně, výzkum ukazuje, že více než 70 procent mužů a žen věří, že jejich sexuální život stal lepší kvalitu. Importovat více citu ve vztahu a sexu nebude „hrát“, ale opravdu to baví.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.