5 chyb, pro které ženy mají často problémy s intimním zdraví

0

Intimní zóna je jednou z nejcitlivějších ženského těla. Je třeba být dobře informováni, aby se zabránilo trpí infekcí a dalších zdravotních problémů.

Bohužel, vědomě či nevědomě, jsou tyto 5 chyb ženy dělat velmi často, takže mám problém s intimním zdraví.

Od dnešního sdělení:

1. Vůně a parfémy

Nejintimnější nabízet Care parfémované zápach, ale to, co skutečně potřebují hledat neutrální hodnotou pH, ne vůni květin nebo vanilky. Při použití gelů a jiné kosmetické výrobky s agresivními pachy, ničit přirozenou rovnováhu.

2. jet Direct voda

Jedná se o důležité pravidlo – nemá za cíl vodu přímo do intimních partií. Tak odplavit dobré bakterie, které chrání proti infekcím.

3. Potraviny

Slané a příliš sladká jídla, aby nevyváženost kyselosti v těle, takže můžete snadno narušit pH a intimní partie. Které mají být uloženy denně konzumovat jogurtu, jablečného octa, neslazené brusinkový džus, sójové výrobky a česnek.

5-greski-zaradi-koi-zenite-cesto-imaat-problemi-so-intimnoto-zdravje-2

4. Těsné spodní prádlo

Tanga kalhotky, stejně jako ty, krajky jsou úžasné, ale můžete to udělat více škody než užitku. Neumožňují kůži dýchat, takže se stává vlhké místo náchylné k šíření bakterií. Spolehněte se na bavlnu a pohodlné spodní prádlo.

5. Změna hygienické vložky

V průběhu menstruačního cyklu, je důležité dávat pozor na hygienické vložky a tampony nebo časový interval, které mění. Konkrétně můžete měnit každé 2 hodiny, nebo po každém WC. Zapomeňte na úsporná opatření v tomto případě.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.