5 důvodů, které mohou způsobit problémy s cyklem v létě  

0

Léto je čas na odpočinek, méně povinností, více času stráveného na slunci a cestovat. I když se dočkat, ale má své nevýhody, protože tyto věci mohou udělat mnoho nepříjemné změny ve vašem cyklu.

Dokonce i ty nejpřesnější cykly může být narušena v důsledku těchto letních aktivit:

1. Nadměrné cvičení

Všichni jsou aktivní v létě. Za prvé proto, že chceme vypadat co nejvíc na pláži nebo cvičit více make-upu, ale také proto, že mnoho postupů v létě více procházky.

Všechno, co v těle je spojena – hormony, mozek a reprodukční systém. Pokud se náhle začne vykonávat více agresivně a náš cyklus začíná pozdě, to znamená, že nastal čas ke snížení výkonu.

Vaše tělo vám řekne, že jste zašel příliš daleko a že má nezbytné prostředky k tomu, aby vydržely tlak.

Snížení 2. Speed nebo přibývání na váze

Cvičení jde ruku v ruce se změnou stravy. Nicméně, tam je nesouhlas o potřebě jíst co nejvíce. Je-li vaše tělo čelí takové náhlé změny v dietě, cyklus je ten ho okamžitě všimne.

Máte-li připojit-up hodně na váze, váš cyklus může být abnormální. Člověk nemůže být příliš vysoká a obtížná, a příští měsíc tam nemusí být pryč. -Li zhubnout, pak za měsíc by mohlo být jednodušší, a druhý re vůbec žádné.

3. období stresu

Toto období může být plný svatby, promoce, transfery, počínaje novou práci, nebo kteří se snaží najít práci. Velké životní změny jsou jednou z nejčastějších příčin stresu.

Mozek hraje důležitou roli ve vašem cyklu, takže pokud jste pod značným tlakem, může to mít vliv na hormony a zpoždění ovulace, a proto další cyklus.

4. Infekce teplého počasí

Změny v počasí z chladného do teplého, může mít vliv na proliferaci bakteriálních infekcí, které mohou způsobit abnormální cyklus. Tak v letních měsících nenosí velmi těsné oblečení a nosit bavlněné spodní prádlo.

Pijte hodně tekutin a nestojí příliš dlouho v mokré bikini po koupání.

5. Hormonální terapie

Antikoncepční pilulky jsou trend, který stále roste u žen. Takto upravit cyklus a jistý se neobjeví v nežádoucím okamžiku, kdy máte důležitou událost, nebo když jdete na dovolenou.

Ale přesto se tělo potřebuje čas zvyknout si na práci s nimi, nebo bez nich, pokud jste použili delší dobu. Tímto způsobem může být cyklus zpožděním několika týdnů a měsíců.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.