5 důvodů, proč váš počítač je pomalý dráždivý

0

Pokud existuje jedna věc, kterou nenávidím nejvíc, pak je to určitě pomalý počítač. Vzhledem k tomu, že je potřebná pro práci, ale i pro volné třídy, vše, co si přejete pro „normální“ rychlosti vašeho „mazlíčka“. Někdy nechce poslouchat vaše požadavky, a víte, jak najít vhodné řešení tohoto problému. Pokud jste se potýkají s pomalým strojem, zde jsou některé důvody, proč se může věc.

1. nemáte software aktualizován

Když je potřeba provést upgrade počítače, a to obvykle vyžaduje restart a tím i uzavření všech ostatních aktivit. A vy jen o čas. Takže klikněte na tlačítko „Ignorovat“ a noční můra začíná. Normálně pracovat na počítači, který je už ne „probíhá.“ Obvykle aktualizace nabízí mnoho lepší možnosti, a když se počítač chce a může dělat to automaticky, v softwaru vytváří skutečnou trochu zmatek. Věnujte 10 minut a aktualizovat pracovní nástroj.

2. Máte příliš mnoho oken otevřených

Víte, že multitasking je vlastně cesta, která zničila více věcí najednou? Samozřejmě, multitasking je něco, co je třeba pro dnešní kariéru, takže je to docela logické mít příliš mnoho otevřená okna najednou. Ale pokud chcete, aby váš počítač zemřít bolestivou smrtí, Limit okna 9, protože tak lze zcela normální počítač stát bez brzdění.

3-5-prichini-poradi-koi-vashiot-kompjuter-e-iritirachko-baven-www.kafepauza.mk_

3. Vzpomínáte si, kdy jste naposledy vypnutý?

Notebook není obvykle pomocí tlačítka vypnout. Jednoduše skládací a jít dál. Nicméně, alespoň jednou týdně je třeba restartovat nebo vypnout, aby mu dal příležitost být aktualizována, spustit antivirový program a zavřete všechny aplikace na pozadí, které ve skutečnosti zpomalit svou současně

4. Váš desktop je … Katastrofa!

Počítač se cítí opravdu špatně, když je desktop přeplněná se vším. To baví a baví vás, a když se snažíte najít něco. Nicméně řešení tohoto problému je poměrně jednoduché, stačí vytvořit novou složku a dát vše do něj. Rychlé, snadné a opravdu pomáhá.

2-5-prichini-poradi-koi-vashiot-kompjuter-e-iritirachko-baven-www.kafepauza.mk_

5. Pomocí mnoho programů

okna Google Chrome otevřené s miliony + Excel = pomalý počítač. Téměř vše nechcete používat, nebo v současné době nejsou stačí teprve po tom, co jste v současné době pracuje. Je lepší otevřít nový program, než čekat, až se oživit celý počítač. Nicméně problém s rychlostí v tomto případě multitasking třeba vyřešit aktualizací operačního systému.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.