5 potraviny pro ložnici

0

Banány. Pokud se chcete sex trvat déle, pak se připravit na předehry s tím, co budete jíst banán. Banány jsou skvělé pro zvýšení vytrvalosti v ložnici. Obsahují vitamin B, která je potřebná pro přeměnu sacharidů na energii. Někteří odborníci tvrdí, že banány, pomáhají produkci hormonů, jako je testosteron.

Hořká čokoláda. Výzkum v Itálii ukazují, že ženy, které denně jedí čokoládu splnily sexuální život. Čokoláda vyvolává tvorbu endorfinů, z nichž zlepšuje naši náladu. Pokud máte strach, že čokoláda naruší vaše linka kasnuvajte pár bloků po večeři, ale nepřehánějte to.

Celer. Dejte svému partnerovi několik řapíkatým celerem a budete překvapeni, jak najednou lákavá. Syrový celer obsahuje mužského hormonu – androsteron které přitahují ženy. Jen pár kousků jeho tělo začne vyzařovat feromony. Pokud nemáte pocit, náladu CASS celeru. Zlepšuje náladu u žen.

Ginger. Tato výkonná kořen stimuluje krevní oběh, a tím i větší množství krve jít do pohlavních orgánů. Vdechování vůně zázvoru pomáhá více zvýšit tok krve do pohlavních orgánů, než jíst zázvor.

Med. Med obsahuje jednoduché sacharidy, které poskytují energii a přispívají do svalu. Med také obsahuje vitamín B, která je potřebná pro výrobu testosteronu.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.