5 způsobů, jak očistit tělo po požití antibiotik

0

Jediným účelem antibiotik je odstranit bakterie, které způsobují některé choroby těla. Ale i když mají kladné stránky stále mít nežádoucí účinky, které mohou vést k oslabení imunitního systému a zničení „dobrých“ bakterií v těle – ty důležité pro naše zdraví.

Antibiotika zničit pouze patogenní bakterie, ale také výše uvedené „dobré“ bakterie (což pomoc při trávení, vytvářejí neurotransmitery, syntetizovat vitamíny …), takže je velmi důležité, aby se pokusila co nejdříve k posílení organismu, a to zejména v případě, pil ty se širokým spektrem. Očista těla je denní práce, ale je to jediný způsob, jak budete moci udržet rovnováhu mezi bakteriemi a plísněmi, tj kandidátů, které mohou významně poškodit vaše zdraví.

Existuje několik způsobů, jak můžete zlepšit váš imunitní systém a čistí tělo po užívání antibiotik:

1. Jedním z nejlepších způsobů, jak zahájit proces očisty těla, takže budete jíst potraviny, které jsou bohaté na antioxidanty. Jedná se o ovoce a zeleninu! Potraviny s vysokým obsahem antioxidantů bude eliminovat a odstranit zbytky antibiotik v buňkách a krve a zlepší vaši imunitu. Syrové ovoce a zelenina by měly zahrnovat většinu svého jídelníčku, takže si můžete znovu nastavit rovnováhu v těle.

2. Poté, co vzal antibiotika, bylo by dobré, aby zahrnoval Vitamin C ve formě suplementi.Preporachanata denní dávky vitaminu D je 500 miligramů a není třeba překročit tělo, protože jste zbavit přebytku.

3. dieta vysunout zpracovaný cukr, zpracované potraviny, škrob, umělá barviva a příchutě a konzervační látky, protože představují dobrý základ pro vytváření a rozvoji Candida. Měli byste se také vyhnout některé druhy ovoce, které mají vysoký podíl cukru. Usilovat o zdravý alternativní sladidlo doba očisty těla.

4. Poslechněte si, jak vybrat nejlepší zdraví a bar vstoupit 2 litry vody denně. Tak čištění játra spolu s ledvinami a zlepšení imunity.

5. Nezapomeňte na probiotskite doplňky, které jsou dobré k pití během antibiotik, a to právě v tu chvíli. Vyberte si kvalitní a vyzkoušené probiotika, protože žaludeční kyselina eliminuje většinu těch, na trhu. Také po antibiotika, pít a domácí kysané výrobky (jogurt, kefír …), které se bude obnovovat střevní mikroflóru.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.