7 majáků na pobřeží Jaderského moře, ve kterých můžete zůstat letos v létě

0

Pokud se chcete letos v létě strávit romantickou dovolenou daleko od městského hluku a užívat si moře, slunce a krásný výhled, pak byste měli zvážit dovolenou a pobyt v jednom z majáků na pobřeží Jaderského moře.

Většina majáky mají velké terasy, na kterých si můžete vychutnat při čtení a pití váš oblíbený nápoj, stejně jako soukromé pláže, na které nedbale opalovat nebo dělají legraci se svými blízkými.

Podívejte se na nejkrásnější majáky podél pobřeží Jaderského moře, které si můžete pronajmout letos v létě:

Dobře, Labin
Tato lampa má velkou terasu, úžasný výhled, soukromá pláž jen deset metrů od něj, kamenný dům daně a stylově upravené prostor, dostatečně velký, aby socializovat nebo si odpočinout pro 8 osob.

Útesy, Dubrovník
Postavený v roce 1872, tento maják se nachází na ostrově útesů, které se nachází nedaleko Dubrovníku a je skutečnou oázou klidu, místem pro užívat slunce a modré moře. Krásná sluneční terasa a soukromá pláž jsou důvodem, proč si mnozí vybrali toto prázdninové místo.

Medulin
Jedná se o romantické a luxusní místo, které nabízí mírně odlišnou letní dovolenou. Nachází se 25 metrů od moře, se nachází daleko od zvědavých očí kolemjdoucích a nabízí mnoho dalších funkcí pro své hosty.

Hvar
Nádherné scenérie, krásná zahrada a krásně uspořádaný prostor pro 8 osob skvělý důvod chtít navštívit ostrov Hvar a užít si dovolenou spojenou s dobrodružstvím.

Ostrov Vela Sestrica
Tento maják bude opravdu dojem, že jste v knize Robinson Crusoe, hlavně proto, že poloha a vzhled majáku evokují dobrodružství, které se odehrává na opuštěném ostrově. Maják byl postaven v roce 1876 a má výhled na Kornati a otevřené moře.

Korchula
Maják se nachází v Korčule se přemění na pravou oázou klidu, kde si můžete vychutnat i na venkovní bazén s jacuzzi a zahraniční jídelnou a dokonce i řídit člun nebo vodní skútr.

Makarská
Lighthouse St. Petar se nachází u vchodu do Makarské a obklopen kamennou terasou. Od moře ho dělí pouhých deset metrů a je obklopen krásnou poloostrově, křišťálově čisté moře, zelené oázy se stromy v pozadí a krásné pláže.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.