9 důvodů, proč jste stále single

0

Mnoho žen v určitých obdobích svého života nyní prosté a nepovinné. Ale nikdo nechce být sám celý život. Vždy přijde chvíle, kdy se slovo „single“ začne spojovat osamělost a chtějí být součástí šťastné zamilované páry chodí do parku chytil ruku v ruce.

A jakmile jste se rozhodli, že je čas ke splnění muže svých snů, je to věci nejdou tak snadno, jak jste si mysleli. Přestože neustále přijímat komplimenty a zjistíte, že ukrást pohledy může ještě stát, nedostane šanci vstoupit do vážného vztahu.

A pak, budete se ptát sami sebe: „Co je důvodem, proč jsem stále svobodný?“. Možná níže najdete odpověď.

Ty taky vybíravý. Váš seznam věcí, které je třeba mít váš partner je příliš dlouhý? Jste nastínil ve své hlavě, které chcete vysoký, hezký, modrooký architekta, který by byl velmi pozorný, péči a vždy splní vaše přání? Pravděpodobnost, že víte, že je příliš malý. A kromě toho, vaše hledání ideálního člověka může zabránit zjistíte další pohledné fanoušky čekat.
Vždycky přišel na stejném místě. Pokud jste vždy jít ven ve stejné kavárně, pak budete pravděpodobně znát všechny lidi, kteří tam mohou nastat. Vypadnout na různých místech, protože to bude vždy splňovat nové a nové postavy.
Zřídka jít ven, máte rádi sedět doma. Možná, že televizní seriál máte zájem, nebo lásku k „viset“ na svém počítači, ale sedět doma a bude vaši fanoušci zaklepat na dveře. Namísto on-line kontaktů, si uvědomit, oční kontakt. Dostat ven s přáteli nejméně dvakrát až třikrát týdně.
Moc děkujeme za nezávislost a nenávidí svázán s někým. Někteří lidé milují svobodu a nezávislost, nechceme, aby někdo neustále trumpety nad hlavou a chtějí rozhodovat sami o sobě, aniž by bylo nutné vyhovět s někým. Pokud jste spadají do této kategorie, a pravděpodobně proto, že vyhnout se „tie.“ Ale to neznamená, že nemůžete změnit. Dovolit, aby někdo přijde do vašeho života, pak budete pravděpodobně mít snazší budete mít vždy někoho, kdo může pomoci při rozhodování.
Myslíš, že by se měly pohybovat v lásce s vámi, protože postavy, ne vzhled. Budeme-li zanedbávat význam vnějšího vzhledu, málo se bude snažit, aby vás dotknout a vidět své vnitřní krásu. Nikdo neřekl, že je supermodelka, ale musíte být důležité, jak vypadáte. Nastavení zvýší důvěru a vám bude atraktivnější.
Bitter jsou posledním článkem. All vytrvali oddělení. A separace způsobující bolest a utrpení, ale ne dostatečný důvod pro život strávit negativní postoj k opačnému pohlaví. Dejte si nějaký čas, prezhalya dokončen v souvislosti ledna a vytvořit prostor pro nový začátek.
Jste příliš opatrné. Plachost může bránit zatím hovořit se zástupci opačného pohlaví, takže barevné osobnosti nemohou přijít do popředí. Zaměřit se na překonání studu, zeptejte se svého bratra, přítele a kolegy. To vám pomůže udržet si uvolněně v doprovodu zástupce opačného pohlaví.
Milenci jsou ve své kariéře. Focus full kariéra může nepříznivě ovlivnit váš společenský život. Pokud jste vždycky říkám přijde čas, kdy si můžete již stýkat a bavit se, jednoho dne se probudíte a zjistíte, že jste daleko od svých přátel a jsou zapomenuty jako vy se chystáte. Lépe organizovat, ale poskytnout více času na práci, ale přidělit více času jít ven.
Jste posedlý myšlenkou najít někoho. Nenechte se posedlí váš milostný život. Aby bylo možné udržet oči otevřené, aby nedošlo k ujít právo, ale měla by se položka týkající se základní životní cíl. Datum, bavit se a být šťastný. Muži jsou přitahováni k ženám plné klidu.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.