9 typů podprsenek, že každá žena by měla mít  

0

V současné době velmi málo žena má podprsenku. Dávají nám potřebnou podporu, vypadají sexy a držíme prsa nahrál. I když jsou noční můrou mnoha žen, ovšem dělají svou funkci.

Ale měli byste vědět, že existují různé podprsenky pro různé účely. Některé podprsenky mají více materiálu uvnitř kbelíku, a některé méně.

Jediný rozdíl mezi těmito dvěma typy je, že ti s více materiálu, aby se zabránilo vás vidět bradavky, opticky zvětší prsa a vytvořit větší výstřih.

Jedná se o 9 typů podprsenek, které je nutné mít:

1. Silikonové podprsenky

Tyto podprsenky vypadají jako skvrny, které se drží na hrudi. Nabízejí malou podporu, ale ideální pro šaty ve velkém výstřihu a otevřít zpět, protože to vypadá, že nenosí podprsenku.

so-prodzirni-preramki-push-up-9-tipa-gradnici-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-02

Ale je velmi obtížné správně nainstalovat, protože prsa se snaží vypadat symetrické, ale to je časově náročné a vyžaduje velkou přesnost. Další negativní stránkou je to, že mají krátkou životnost – můžete dát na 1-3 krát, v závislosti na tom, jak dobře a jak křemík potu při jejich nošení.

2. Podprsenka pokrývá pouze polovinu prsu

Každá žena by měla mít tuto podprsenku, protože to vytváří opravdu sexy podprsenky dekolt. Polovina košů vytvořit podporu pro prsa, aniž by plně pokrýt – a to dělá toto podprsenka je ideální pro šaty a halenky s velkým výstřihem.

so-prodzirni-preramki-push-up-9-tipa-gradnici-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-03

3. Podprsenka bez košů

Podobně jako předchozí, to podprsenka také nabízí skvělé štěpení a minimální pokrytí. Pokud zvolíte podprsenku s košíčky bez bude mít velký výstřih s plně otevřeným městem, protože tato podprsenka jen drát. A právě proto, že je povinnou součástí sexy spodního prádla.

so-prodzirni-preramki-push-up-9-tipa-gradnici-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-004_copy

4. Multi-podprsenka

Tato podprsenka lze nosit různými způsoby – bez ramínek, překřížené popruhů nebo jedno rameno. Tyto podprsenky jsou skvělé, protože jejich univerzální povahu a každá z možností zvýšení nebo snížení výstřih.

so-prodzirni-preramki-push-up-9-tipa-gradnici-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-05

Také tato podprsenka je velmi flexibilní s výběrem oblečení, takže je povinné a musí být nalezeno ve vašem šatníku.

5. Podprsenka že zapnul zálohu

Tyto podprsenky jsou skvělé, pokud chcete, aby vás mohl rozeznat popruhy přes halenku. Jsou maximálně užších prsa a vytvořit štěpení.

so-prodzirni-preramki-push-up-9-tipa-gradnici-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-06

6. Bride Korzet

Kromě toho, že opravdu sexy, jsou velmi užitečné (a to i v případě, že jste nevěsta). Účelem tohoto typu podprsenku je zlepšit vzhled vašeho siluetu, protože formuje horní část těla. Dalším bonusem je, že tato podprsenka může snadněji vstoupit šaty nebo v jiných těsných šatů a mít lepší postavu.

so-prodzirni-preramki-push-up-9-tipa-gradnici-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-07

7. podprsenka s maximální podporu

O několik dní, že je nutné nosit podprsenku, ale chcete být pohodlné. To je důvod, proč tam jsou ti. Je to obyčejný podprsenka – není tak sexy, ani váš upozorní na hrudi. Ale poskytuje maximální podporu a zcela zakrýt hrudník.

so-prodzirni-preramki-push-up-9-tipa-gradnici-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-08

8. podprsenka, která je menší prsa

Tato podprsenka je skvělé, pokud máte opravdu velká prsa a někdy chtějí vypadat mladší. Pokud jste součástí těchto žen, pak se tato podprsenka s výjimkou nabídnout komfort, udělá dobře, aby vizuálně menší prsa.

so-prodzirni-preramki-push-up-9-tipa-gradnici-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-09

9. “Push-up” podprsenka

V rozporu s tím ten, který snižuje prsou – zvyšuje. Tento podprsenka zvyšuje maximální hrudníku a vytvoří dokonalý štěpení.

so-prodzirni-preramki-push-up-9-tipa-gradnici-koi-sekoja-zena-treba-da-gi-ima-10

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.