Bezbarvý káva, která nezanechává skvrny na zubech

0

Každý, kdo má rád kávu musí smířit s tím, že opustí skvrny na zubech. Ale zdá se, že se to změní, jak existuje aqua káva. Jedná se o kompletní transparentní nápoj obohacený s kofeinem.

2bezbojno-kafe-koe-ne-ostava-damki-na-vashite-zabi-kafepauza.mk_-1024x1024

Podle výrobce se rozhodli vytvořit tento kouzelný nápoj, když si všimli, že jejich láska na kafe opustí skvrny na zubech. Trvalo 3 měsíce zdokonalit proces, který zahrnuje vysoce kvalitní Arabica kávová zrna zpracované metodami, které nebyly doposud používané.

3bezbojno-kafe-koe-ne-ostava-damki-na-vashite-zabi-kafepauza.mk_-1024x1024

Jedním z výrobců, David Nagy uvedl:

„Musíme pít hodně kávy. Stejně jako mnoho jiných lidí bojoval s skvrny na zubech, které jsou vytvořeny z něj. Na trhu nebylo nic, co by uspokojit naše potřeby, a tak jsme se rozhodli vytvořit recept. ”

Nejen aqua káva bude mít zuby perlově bílá, ale to prodává v opravdu velkých lahvích vám vydrží po celý den.

5bezbojno-kafe-koe-ne-ostava-damki-na-vashite-zabi-kafepauza.mk_

Nagy dodává:

„Vzhledem k rychlému života, chtěli jsme, aby se osvěžující káva je nyní připraven k pití, a který poskytuje požadovanou‚výztuž‘a je také nízký obsah kalorií.“

Proč byste měli pít tento kouzelný nápoj? 5 výhody denní spotřebě kávy.

 

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.