BUSINESS PLAN Co přinese svobodu drogového dealera

0

Mladý drogový dealer z Austrálie těsně unikl vězení a prošel podmínečný trest, protože soudní radosti s obchodním plánem, mimo jiné. Soudce osobně prohlášen za „velmi dobrý podnikatelský plán.“

Poradila nyní zdarma (podmíněné) 20-letý Brody Gary Saterli uplatňovat stejnou politiku v budoucnu, ale tentokrát s právními produkty.

Je zřejmé, že Saterli nebyl obyčejný dealer. On vyvinul celý prodej pro obchodování s emisemi metamfetamin: úroků z dluhů, nabídl svým zákazníkům návod na tvorbu cen, slevy povoleno, a vrácení peněz v případě, že se prokáže, že jsou stanoveny stížnosti na kvalitu zboží.

Tento typ operace (dilanje) mu přinesl slávu a pravidelnou klientelu, ale to všechno spadlo do vody, před dvěma lety, když policie objevila jeho podnikání a zatčen.

I když hrozilo vězení, soudce byl benevolentní, a to nejen proto, že má „smysl pro podnikání“, ale také proto, že se ukázalo, že vyrůstala v těžkých životních podmínek, a to samo o sobě spotřebovávají léky, které prodávají.

Saterli zase prokázal, že v mezidobí „cestoval“ od opiátů a ukázal ochotu změnit svůj život, a soudce – volat to „velmi inteligentní,“ vyjádřil důvěru, že to bude úspěch.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.