Chutné jarní vyžití: 5 recepty na neodolatelnou smudi

0

V horkých a dusno dnech přichází opravdové štěstí je najít způsoby, jak chill. Smudito je v pohodě, lehký a zdravý nápoj, který je připraven během několika minut, a fusion chutí, bude těchto pět způsobů, okamžitě se dostanete do některých vzdálených tropických pláží. Základna smudinjata nechť proteinové nápoje a jogurty, které vám udrží plnější po delší dobu. Všechny uvedené smudinja obsahují složky, které jsou těžké najít, takže si dělat cokoliv jiného, ale jsou připraveni slavit nadcházející horké sezóny.

1. Chocolate fruit smudi

2-proletno-vkusno-uzhivanje-5-recepti-za-neodolivi-smudinja-www.kafepauza.mk_

Při přípravě tohoto smudi budete potřebovat mléčný nápoj pomeranč, bílkovin s příchutí čokolády, zmrazená pomerančového džusu, čtyři kostky ledu a ovesné vločky. V mixéru, přidá se 120 ml čokoládového likéru, oloupané a sekanou pomeranče, 60 ml zmrazeného pomerančové šťávy a 120 g ovesných vloček. Ovesné vločky změkčí pro mléčný nápoj a oranžové čokolády smudi to dá potřebnou svěžest. Poté, co smíchat všechny ingredience do mísy, přidáme kousky ledu a vaše smudi je připraven k servírování.

2. smudi s čerstvým mangem

3-proletno-vkusno-uzhivanje-5-recepti-za-neodolivi-smudinja-www.kafepauza.mk_

Ve 200 mililitrů proteinový nápoj s vanilkou přidat dvě nakrájené manga jistě bez pecek. Zajímavé chuti vytvoří a skořice a mírně kyselé poznámky a přidejte šťávu z poloviny citronu. Smíchejte všechny ingredience dobře a sloužit v zamrzlých skel.

3. Violet smudi

4-proletno-vkusno-uzhivanje-5-recepti-za-neodolivi-smudinja-www.kafepauza.mk_

Před přípravou této smudi budete potřebovat zmrazené borůvky. V mixéru dát bílkoviny mléčný nápoj s příchutí banánu, 60 gramů mražené borůvky a dvě lžíce medu. Borůvkové výhody jsou četné – udržovat kosti, srdce, regulovat hladinu cukru v krvi, a obsahují vlákninu, která podporu trávení a prospěšné pro střevní flóru.

4. Tropical smudi se zeleninou

5-proletno-vkusno-uzhivanje-5-recepti-za-neodolivi-smudinja-www.kafepauza.mk_

Protein jogurt s příchutí tropického ovoce a zázvoru dokonale splývá s čerstvým kapusty. Tak si nenechte ujít dobré v reálném energetický nápoj a přidat banán. V mixéru smíchejte 200 g čerstvého kapusta v listech s 100 ml jogurtu. Pro zvýšení svěžesti přidejte vymačkané citronové šťávy a drcený led. Přidejte vodu, pokud chcete k ředění tohoto hustě smudi.
5. sladkokyselou smudi

6-proletno-vkusno-uzhivanje-5-recepti-za-neodolivi-smudinja-www.kafepauza.mk_

Za 5 minut můžete vytvořit dokonalou ovocnou explozi chutí. Budete potřebovat 60 ml proteinu jogurt s jahodami a červeného ovoce, jeden oloupané kiwi, lžičku medu a kostky ledu. Všechny přísady do mixéru a promíchejte. Sladkokyselou smudi připraven za pouhých 5 minut.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.