erotická masáž

0

Masáž je správná cesta k odpočinku po náročném dni, plechovku a vzrušují vás před milováním. Jak provést? Masáže může být …

erotska-masaza1
… zcela úspěšný od začátku musíte být zmírněny, se soustředil na pocity a komunikovat s osobou, kterou masírované.

Zde je několik tipů, jak začít:

1. Přesun pomalu
Před masáží, zkontrolujte, zda máte dostatek času. Vybrat a připravit prostor – mezi postele. Zahřát místnost a nesvítí jasné světlo, svíčky jsou snad lepší nápad.

erotska-masaza2

2. Skoncentrirajte vaše pocity
Ten, který je masivní, je vhodné, aby byl nahý, což není nutně „masér“. Pro začátek se zabránilo intimní místa a pokoušet svou oběť. Vyhnout se genitální dále zvyšuje touhu dotknout, a je klíčem k otáčení erotickou masáž v divokém sexu.

Zkuste sledovat řeč těla a číst ve většině užívat svého partnera.

th (2)

3. Začněte s rukama
Hands masáž na vnitřní stranu a prsty dotýkat šlachy. Pokračovat masírovat ruce a osbeno na masitou část pod palcem a intenzivního tisku.

… pokračovat s nohama
Masáž nohou do stran, první pohyby směrem k sobě a potom na paty. Zachovat listí a pláče hlasitě a důrazně pokračovat směrem na bok. Masírujte stehna s celými dlaněmi. Zatímco váš partner bude ležet na břiše, jedete přes něj s nohama přes stehna. V této poloze masážní pás DC s palci a hrstkou, vždy směrem nahoru.

jemně a pomalu postupovat podél čáry páteře, která je nejcitlivější část, na ramena a krk.

Přes hrudník na ramena
Když váš partner leží na zádech a máte předek, je vhodné, abyste se nedotýkali hrudníku, krku a masáže, ale k ramenata.Stuchnjacite říkají, že je to dobrý nápad, při masáži konverzovat a mluvit že partnera těší nejvíce (např. vpravo nebo vlevo, v jemné nebo hrubé). Hrudník jemně líbat je, ale doposud ne masírovat.

th (1)

5. Dopřejte si horkou koupel
Jako nápad je vhodné před masáží na priushtite teplou koupel s voňavou sůl, svíčky uvolnit celé tělo. Nechť partneot vám koupel s voňavou koupel, pak můžete použít mléko pro masáž těla. Tato masáž dává naprostou spokojenost s líbáním a dojemné erotogenních zón. Tímto způsobem masáž stává dokonalou předehru a příprava pro milování.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.