Horké léto trend hezké dívky: Underbutt  

0

Módní trendy se objevují jako houby po dešti – dokud jsme se rozhodli stanovit na pózovat „Bambi pozici“ dorazil nový trend.

Underbutt (nebo Underbun) nejlépe popisuje nové módní posedlostí – miniaturní krátký pantalonchinja že odhalí více než skrývají.

Odhalující nejteplejší část hýždí každé dívky.

Tento trend již má více než 55.000 následovníků na Instagram a dívky hledají takovéto menší skupiny a kratší modely pro zvýraznění její sexy polumesechinki.

Selena Gomez, Lady Gaga a Ariel Winter jsou jen některé z osobností, které s radostí přijal miniaturní hot pantalonchinja.

Americký městský slang Slovník definoval termín jako Underbutt: svůdný zadek dívka, která s vrcholem v dolní části oblečení s sebou nese.

Samci obvykle mračí a obrací pozornost, pokud jde o ženských módních trendů, ale předpokládáme, že to schválí obrovský potlesk:

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.