Jak dlouho trvá pocit intimity po sexu?

0

Zda styku cítit zvláštní blízkost se svým partnerem? Přečtěte si, jak tato poslední podmínka.

Je známo, že sex je dobré pro zdraví, udržovat dobrý vzhled a skvělý způsob, jak se dostat blíž ke svému partnerovi. Po pohlavním styku, lidé se cítí zvláštní blízkost se svým partnerem, a teď vědci nás a jak dlouho objevil „hold“ sexuální energetický příjem a lásku.

kolku-dolgo-trae-chuvstvoto-na-bliskost-posle-seksot-2

Výzkumníci z Florida State University, dělal dva pokusy. První se týká 96 páry, zatímco druhý se zúčastnilo 118 milostné páry.

Během dvou týdnů účastníci vyplnili dotazníky, které den odpovědi na otázky – ať už měla pohlavní styk během dne a zda jsou spokojeni se svým životem se svým partnerem. Účastníci podstoupil další testy, které hodnoceny spokojenost se vztahem.

kolku-dolgo-trae-chuvstvoto-na-bliskost-posle-seksot-3

Výsledky průzkumu ukazují, že spokojenost a pocit známosti po sexu může trvat až 48 hodin, nebo dva dny po pohlavním styku.

Proto se páry mají často sex jsou obecně spokojeni s kvalitou vztahu. Navíc, jejich spokojenost se odráží v jiných oblastech života.

kolku-dolgo-trae-chuvstvoto-na-bliskost-posle-seksot-4

Lidé, kteří se může pochlubit úspěšnou sexuální život, mají méně problémů v práci a jak se spolu s lidmi ve svém okolí.

Není to další důvod, proč co nejdříve zahřát atmosféru v ložnici?

kolku-dolgo-trae-chuvstvoto-na-bliskost-posle-seksot-5

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.