Které profese vydělají nejméně a nejvíce v Německu

0

Podle německého ekonomického deníku Wirtschaftswoche velké rozdíly v průměrných měsíčních mezd v Německu. Toto je většinou kvůli odvětví, ve kterém zaměstnanec pracuje. Handelsblatt napsal, že rozdíl v průměrné měsíční platby zaměstnanců dosahuje několika tisíc eur.

Data ukazují, že přinejmenším v Německu vydělávají zaměstnanců, kteří pracují v oblasti personálních služeb kadeřnických salonech nebo výnosů z trestné činnosti.

Údaje o průměrné měsíční mzdy v Německu jsou zveřejněny u příležitosti reakce federální vlády na žádost Parlamentu za parlamentní zástupce levicové strany Sabine Zimmermann.

Na spodním okraji spektra jsou zaměstnanci, kteří pracují s čistírna, salony krásy, pohřební síně, saunou, soláriem a koupelny. V jejich průměrná mzda je 1,672 eur za měsíc.

Následující zaměstnance pracující v kasinech a sázkových domů, kteří dostávají v průměru o 1,676 eur měsíčně, zaměstnanců soukromých domácnostech s 1,707 EUR a zaměstnanců, kteří pracují na směny a poskytování pracovníků, kteří obdrží 1758 eur měsíčně průměrné.

Podle Wirtschaftswoche nejlépe placených zaměstnanců v Německu, jsou ti, kteří pracují v oblasti ropy a zemního plynu, jakož i při rafinaci ropy. Dostávají průměrný měsíční plat ve výši 5200 eur, což je asi 3 krát vyšší plat než nejnižší mzdy.

Německé vydání uvádí, že zaměstnanci pojišťovny a penzijní společnosti také mají dobré průměrných měsíčních platů, který dosáhl 4,853 eur.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.