Modely s nadváhou mají pozitivní vliv na naše duševní zdraví

0

Všichni víme, že výskyt různých tvarů těla v médiích je pozitivní, ale teď to je vědecky dokázáno. Nejnovější výzkum zveřejnila Florida State University s názvem „Je obezita je spravedlivé? Pozitivní vliv průměrných a nadváhou modelech kognitivní alokaci zdrojů mezi ženami, jejich srovnání a uspokojení těla, „zjistil, že ženy jsou více spokojeni se svým tělem a pamatovat vzory s nadváhou než modely, které jsou slabší.

Modely s nadváhou mají pozitivní vliv na naše duševní zdraví

Výzkumníci Russell Clayton Jessica Ridgeway dohlíží 49 studentů, kteří byli nespokojeni se svým tělem. Když byly ukázány fotky modelů s nadváhou, průměrné hmotnosti a slabší, jejich pozitivní reakce byla více fotografií, než je průměr modelů, a největší bylo, když jsem viděl, modely s nadváhou.

„Ženy jsou nejvíce spokojeni se svým tělem, když viděli modely s nadváhou, pak alespoň ve srovnání s nimi sám. Ale radost z těla klesá a srovnání se zvýší, když viděli, průměrné a nižší modely, „vysvětlil výzkumníky.
Modely s nadváhou mají pozitivní vliv na naše duševní zdraví

2-modelite-so-prekumerna-tezhina-imaat-pozitivno-vlijanie-na-nasheto-psihichko-zdravje-kafepauza.mk_

Průzkum rovněž ukázal, že kontinuální expozice pro modely s nerealistickým hmotnosti veřejnosti má negativní dopad na duševní a fyzické zdraví spotřebitelů, kteří se začínají rozvíjet nespokojenost se svým tělem.

Máte-li brát v úvahu nejen úspěch modelů, jako je Ashley Graham a drahých Lee v minulých letech, ale i rostoucí počet značek, které začaly zahrnovat různé tvary a velikosti subjektů ve své kampani a pozitivní reakce, které způsobují tyto reklamy se spotřebiteli údaje z této studie nejsou překvapením.

Modely s nadváhou mají pozitivní vliv na naše duševní zdraví

Nicméně, tam je stále nedostatek rozmanitosti a nesmí zapomenout na pochybné motivy značky, které by vás mohly jen se snaží těžit z tohoto pozitivního „moderní“ hnutí. Nicméně, nejdůležitějším cílem bylo dosaženo: Ženy získat větší důvěru, tam jsou modely, které lze nalézt, a tak začnou sami sebe a své tělo ráda.

3-modelite-so-prekumerna-tezhina-imaat-pozitivno-vlijanie-na-nasheto-psihichko-zdravje-kafepauza.mk_

Modely s nadváhou mají pozitivní vliv na naše duševní zdraví

Doufejme, že tyto pozitivní výsledky výzkumu dá značky důvod, proč je třeba odeslat realistické zprávy pro své zákazníky.

4-modelite-so-prekumerna-tezhina-imaat-pozitivno-vlijanie-na-nasheto-psihichko-zdravje-kafepauza.mk_

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.