Nejdůležitější rozdíl mezi „chlapa na sex“ a „člověkem navždy“  

0

“Ten chlap jen kvůli sexu“ Vypadá roztomilý, hezký, odlišně od ostatních. Bude charismatický, vás klamat svými svůdnými oči budou okouzlí svými jemnými polibky.

Bude se provádět někde. A budete platit účet v restauraci. Otevřeli jste dveře a bude mít na ruce. Udělá všechno správně a bude mluvit všechna slova, které chcete slyšet. Řeknu vám, že jste zvláštní. Že jste „odlišné“ od všech ostatních žen, kteří se s nimi setkal. A věříte. Bude Intertwined pavučina falešných slibů o tobě a důvěry.

Ve všem, co si myslíte. Budete toužit víc a víc. To se budete cítit jako jediná ve svém světě a myšlenky. Bude tím nejlepším milencem v posteli. jí dal jsi nejlepší orgasmus, který jste kdy měl. A byste si mohli myslet, že se nakonec něco změní ve svém milostném životě …

Dokud si to rozmyslel. Vzhledem k tomu, vše, co je jen o pohlaví.

Ten chlap jen kvůli sexu náhle rozmyslel a změny, protože všechno, co udělal by to příliš bolestivé pro něj. A vy se nezmění. Ale už blázen se do sebe zamilovali. A zajímá vás, jak se najednou nechce tě vidět jeden den a druhý zase láká svými polibky. To by mělo pak si uvědomil, že s tebou skončil.

Najednou, jak se stát stažena.

A vás zajímá, co děláte špatně?

Nenajdete odpověď na tuto otázku.

Ale pak přišel ten, který by zpočátku být stažen. Jedním z nich bude zvědaví, zda je upřímná. Bude mít trpělivost se svým srdcem, pak se vášnivě jsi okouzlující, ale pomalu se chystá přijít k vám.

To je jediný rozdíl mezi jedno pohlaví a „muž navždy.“

Manžel bude navždy být posílena. Nikdy se unaveni z vašeho čichu, rtů, úsměvu a celého člověka. Udělá všechno, aby se na jedné straně.

Takže prosím, nepadají na začátku něčí kouzlo a nesoudí „nudný“ knihu podle obalu, protože nevíte, co je v něm.

A nebojte se vyzkoušet, že jako první, protože budete vědět, kdy ten správný.
B.C. l ToppeT

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.