Nutriční hodnota pomerančového džusu  

0

Pomerančový džus je najosvezhitelen nápoj, který nabízí celou řadu příznivých účinků na zdraví a příznivý vliv na celý organismus.
Pravidelná konzumace 100% pomerančové šťávy, a to zejména v ranních hodinách, což má za následek, kterým se stanoví metabolismus bilance a urychlení trávicí systém. V noci, když spíte, tělo produkuje deficit tekutin, protože se zpracovává živiny a regeneraci organismu.

nutritivni-vrednosti-na-sokot-od-portokal-2

Kvůli tomu se dopoledne tělo nutně potřebuje tekutin a vitamínů. Konzumací sklenici 100% pomerančové šťávy, uspokojí 25% denní potřeby vitaminu C z těla a zároveň probouzí pocit svěžesti, která vás naplňuje pozitivní energií, která vás zavede ke šťastnému a produktivní den.

nutritivni-vrednosti-na-sokot-od-portokal-3
Sodný a vlákno pomoc při hubnutí, vylučování tuku a snížení nadýmání v žaludku.

Viva 100% pomerančová šťáva je vynikající pro domácí spotřebu, pokud máte co do činění s sport, nebo chcete, aby se vaše tělo zdravé a fit. Po náročném tréninku, tělo potřebuje cukry, které bude dosažení rovnováhy a umožňují uvedení anabolické, který zvyšuje syntézu proteinů. To vede k rychlejšímu zotavení a znovu probudit pocit energie.

Viva 1 litr 100% pomerančové šťávy se vyrábí 12 šťavnaté pomeranče a obsahuje 10,7 g, sacharidy v 100 mililitrů, což je vynikající zdroj energie, který stimuluje vytrvalost pro namáhavé cvičení a sportovních soutěžích.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.