Osm zemí, kde se fakulta od reálných

0

OECD zveřejnila seznam zemí, v nichž vysokoškolské vzdělání je zdarma. V těchto zemích, daňoví poplatníci platit účet pro všechny studenty, kteří hledají vysokoškolské vzdělání.

Země v tomto seznamu jsou hlavně v Evropě a mají kulturu „postarat se o sebe,“ říká RT. Tyto země mají obvykle vyšší sazby daně z příjmu, ale je dobré, pokud chcete, zdravotní péče a vysoké školné, které mají být zaplaceny.

Podle OECD, Dánsko je jednou z osmi zemí s několika volnými vysokých škol: “University of Copenhagen”, “Aurhus University”, “Technická univerzita v Dánsku”, “Aalbog University”, “Copenhagen Business School”, „University of Southern Denmark “.

Mezi další země s beslatni vysokoškolských systémů Estonska: “Tallinn University”, “Tallinn University of Technology”, “University of Tartu”.

Následuje Finsko s 10 volnými univerzit včetně „University of Helsinki“ a „Abo Academy University“. Seznam je Norsko s pěti takovými vysokými školami: “University of Oslo”, “University of Bergen”, “Západní Norsko University of Applied Sciences”, “University of Tromso”, “University of Stavanger”.

Seznam OECD a na Slovensku, s pěti volně univerzit včetně „Ekonomické univerzity v Bratislavě“ je také na seznamu, pak Slovinsko „University of Ljubljana,“ Švédsko „Lund University“, „Stockholm University“, „University of Gothenburg “Turecko” Ankara univerzita “” Istanbul University “” Istanbul Technická univerzita“.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.