Perfektní a bez výplní: 3 pravidla pro ženy s úzkými rty.

0

V době Kylie Jennerové, stejně jako jiných královen s velkými rty, je těžké připustit, že tenké-úzké rty mohou být stejně krásné.

Někdy dokonce hezčí než-li ty plné.

 

Mezi další hrdé majitele úzkých rtů patří také modelka Heidi Klum, vévodkyně Kate Middletonová, herečky Gwyneth Paltrow, Kristen Stewart a Demi Moore …

 

S pomocí make-upu mohou být úzké rty vizuálně zvětšeny, ale neočekávejte zázraky, protože žádná rtěnka nemůže nahradit kolagen a plniva, díky čemuž mnohé celebrity mají šťavnaté a nerealisticky plné rty.

 

Chcete-li si vylepšit rty, se kterými jste se narodili, nejprve se zbavte nesmyslné představy z vaší hlavy a raději vyzkušejte tři základní triky pro make-up úzkých-tenkých rtů:

 

1. Tužka je nejdůležitější.

Je důležité, aby tužka dala rtům určitý obrys, takže se snažte hledat nové nuance tužek, které mohou naplnit celý povrch, nikoliv rtěnku.

Pomocí tužky můžete také více zvětšit vnější stranu rtů, ale nepřehánějte to, protože “optická iluze” bude jasně vidět za denního světla.

 

2. Trik se dvěma barvami.

Tento trik na “plné rty” byl také používán hvězdami starého Hollywoodu.

Aplikujte jednu barvu na celý povrch rtů a poté použijte rtěnku na střed horního a spodního rtu takovou, která má jasnější odstín.

 

3. Inteligentní výběr barev.

Mnoho žen s uzkými rty, si myslí, že budou vypadat skvěle, když budou používat rtěnky v jasně jasné barvě, což není pravda.

Tón pro odstín musí být tmavší než přirozená barva rtů , můžete si pohrat s veselými a jemnými barvami, jako je světle růžová, oranžová, červená nebo fialová.

Vyhněte se však černé nebo tmavě červené rtěnce, protože vaše rty budou vypadat jako dvě pomlčky.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.