PLYN / BRZDA # 01: Demon Exorcista proti: CAMARO ZL1 exorcista VS DODGE DEMON

0

Bitva, která trvá od počátku světa … Mnohokrát jsem se setkal s nejnovější a nejvýkonnější realizaci Dodge, ale pro celou symboliku tohoto vozu a mé osobní přesvědčení, nechtěl jsem psát o Demon. Až do teď!

Hennessey Camaro ZL1 (Exorcista)

naslovna

Byl nejvyšší čas, aby někdo oponovat Dodge. Chevrolet jako tiché dopisy, zase až na ramena a jen zapomněli, že oni by měli být nejlepší sportovní vozy na nový kontinent, ne někdo jeho „démon“. Texas tuning firma Hennessey, pozorně sledovala situaci a dospěl k závěru, že s vypůjčené Camaro ZL1 s 1000 koní, by ucpání ústí démona. Připomínáme, že Hennessey otec je oficiálně nejrychlejší auto na světě, Venom GT.

Typicky démon z Dodge stále není oficiální informace o síle jejich standard-posel, ale brutální 1000 koňských sil exorcista stačí poslat démona tam, kam patří, do naprostého zapomnění.

1

Exorcist má stejný 6,2 litrový V8 s superchardzher z „normálního“ bratr ZL1, ale díky velmi superchardzher, modernizované mezichladič, agresivní vačkového hřídele, závodní hlavu a vypracoval ECU systém přináší maximální 1000 koní a 1310 Nm trakci. V překladu, to je 350 kW a 430 Nm více než standardní Camaro ZL1.

To vše výkon je přenášen na zadní kola přes šestistupňovou manuální převodovkou nebo automatickou s deseti rychlostmi, které by měly být téměř 10.000 eur. Od Hennessey řekl standardní převodovka, těch sto táců exorcista zrychlí za méně než 3 sekundy, a běžel 402 metrů je za méně než deset sekund. Vzpomínám si na kultovní film Rychle a zběsile a narážky na „Deset sekund auto“?

3

Pokud nejste spokojeni s zrychlení exorcista, asi 9000 eur dragster mají speciální pneumatiky o šířce 315 mm, který zahájí jako berle. Máte dvě možnosti, jak dostat do tohoto superrychlé auto … Jedním z nich je, že vlastní Camaro ZL1 a 55 tisíc eur, aby jej převést na Exorcista a druhý je na trh nebo přímo od dealerů Chevrolet Hennessey jako hotový výrobek. To bude jen 100 exorcistu, nepočítaje ty, kteří budou přestavěn. Představte si, že máte záruku 2 roky nebo 40 tisíc kilometrů.

4

5

6

Dodge Challenger SRT Demon

7

V předvečer své celosvětové propagace, Demon skrývá její výkon jako had nohy. Viděli jsme několik oříšek, který lze vyvodit závěr, že démon bude mnohem rychlejší než Hellcat, jednodušší pravděpodobně pojede na všechna čtyři kola, a rád jezdí na dragster běhů. Dodge fanoušci po celém světě jako hlupáci snaží rozluštit množství tabulek, které se liší v každé ukázku. Zde se jejich onemocnění, démon bude mít 757 koní, nebo 800 se speciální závodní palivo z 100+ oktanovým číslem.

8

Tajný kód …

9

3,9 sekundy z klidu na sto táců? Ne.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.