Po barvy moči – Máte nějaké infekce v těle?

0

Barva moči může být opravdu dobrým indikátorem stavu vašeho těla, a to zejména pokud jde o dehydrataci organismu nebo infekce.

Všimněte si, že to, co barva má svou moč a zjistit, zda existuje důvod k obavám, a navštívit lékaře:

1. Transparentní nebo světle žlutá

Tento moči je indikátorem toho, že tělo je zdravé. Transparentní moč je ještě lepší, protože to ukazuje, že jste dostatek pitné vody a že vaše tělo hydratované. Voda reguluje všechny orgány a jejich teplotu a přenáší živiny po celém těle.

2. tmavší nebo velmi tmavě žluté

Všimnete-li si tuto barvu během prvního močení v noci, nebojte se, tato barva je tvořena přes noc. Ale pokud se pravidelně vidět takovou barvu, musíte začít pít více vody. Tmavě žlutá moč říká nedostatek tekutin v těle, a že on byl dehydrovaný.

3. Bílá barva

Bílá nebo zataženo moč znamená velkou koncentraci krav bílé krvinky, které bojují proti infekci, což znamená, že tělo se potýká s infekce močových cest.

Pokud si vyžadují častější močení, bolestivé močení nebo mít pocit pálení při močení, je nutné jít k lékaři. Voda je váš spojenec v této situaci – takže teď budete pít velké množství tekutin a odpočinku v horkém – zdraví jistě bude rychle zlepšovat.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.